Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nazwa gry o inicjalach "MK5"

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

mikey19
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 paź, 2012 14:21

Nazwa gry o inicjalach "MK5"

Post autor: mikey19 »

Cześć,
Kilka dni temu odpaliłem dawno zakurzoną konsole PSX :D. Automatycznie wróciły wspomnienia z pięknego dzieciństwa przy serii Tekken'a oraz Die Hard.

Wracając do tematu. Jeśli ktoś kojarzy grę o którą mi chodzi proszę o podesłanie nazwy.

Co pamiętam?

Pamiętam iż na płycie czarnym markerem było napisane MK5. Możliwe że to jakieś iniciały.

Fabuła gry była typowa dla gier akcji. O ile dobrze pamiętam była to gra platformowa z dużymi Interiorami. Kamera była zza bochaterem. Sterowanie dość płynne, 3D.

Bochater to był ktoś ala "Agent" Który poruszał się po interiorach. Pamiętam iż na 2lvl'u trzeba było wpisywać specjalne: "Kody" Którę znajdowaliśmy po drodzę. Scenografia była ala kanały. A kody były 4cyfrowe.

Przepraszam ale ostatni raz grałem w tą grę gdy miałem 11lat temu. Lecz została mi ona w pamięci w takich fragmentach.

Proszę o pomoc z odzyskaniem nazwy.

krzychu80
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 lut, 2013 22:19
Kontakt:

Post autor: krzychu80 »

Nie wiem. Może chodzi o grę Mk5 WorkBot !
Ostatnio zmieniony ndz 05 sty, 2014 11:04 przez krzychu80, łącznie zmieniany 2 razy.
Dobre darmowe gry przeglądarkowe gry przeglądarkowe
"Ci którzy mają dość idą spać, nie każdy prawo ma rano wstać "

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Może to nie było MK5 tylko MDK?

krzychu80
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 lut, 2013 22:19
Kontakt:

Post autor: krzychu80 »

Może i tak
Dobre darmowe gry przeglądarkowe gry przeglądarkowe
"Ci którzy mają dość idą spać, nie każdy prawo ma rano wstać "

sliman
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 01 gru, 2014 18:42
Kontakt:

Post autor: sliman »

Raczej żadne z obu

ODPOWIEDZ