Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Medal of Honor Underground PSX

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

edzio35
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 05 lut, 2013 22:42

Medal of Honor Underground PSX

Post autor: edzio35 »

Witam, potrzebuje pomocy, sam już wszystkiego próbowałem , więc zwracam się do was z myślą , że może wy mi pomożecie. Problem polega na tym , że ściągnąłem z forum grę "Medal of Honor Underground" lecz po 40 minutach gry strasznie ściemnił się ekran ledwo co widziałem, pierwsze 3 misje przeszedłem używając "start" (jeśli się go kliknie wtedy gra wraca do normalnych kolorów lecz pauzuje się grę) a teraz już na dalszych planszach nie daje rady , sami wiecie nie za bardzo pewnie też wam by się chciało co kilka sekund pauzować grę aby zobaczyć gdzie iść... Mogę liczyć na waszą pomoc ? Właśnie po 9 latach zagrałem w Medal'a chciałem pograć a tu "boom" niestety nie da się grać. No nic przynajmniej ciesze się , że chociaż te 40 minut mogłem pograć. Z góry dzięki za wszelką pomoc .......

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

grasz na emulatorze czy konsoli? oraz czy wystepuje ten problem w innych grach

edzio35
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 05 lut, 2013 22:42

Post autor: edzio35 »

Gram na konsoli może dlatego , że odpaliłem ją po 9 latach lecz w innych grach tak się nie dzieje... Występują troszkę inne kolory niż orginały na których kilka lat temu grałem ale to pewnie dla tego ,że te były nagrywane przeze mnie a nie kupione.. Tak czy siak tylko z MOH mam takie problemy... Jeszcze na pierwszej misji jak się gdzieś tą babką którą gramy "zatnie" to powracają lecz oddam kilka strzałów i kolory znowu blednieją może to przez wibracje na padzie ?

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

szczerze to pierwszy raz sie z czym takim spotykam, moze cos z konsolą jest nie tak i wibracje zakłocają jej prace ale to dziwne troche, popatrz moze w innych grach gdzie sa wibracje, a z ciekawosci sprawdz na drugim telewizorze jak masz mozliwosc, badz tez na drugiej konsoli u kumpla czy kablu do tv

ODPOWIEDZ