Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Co to za płyta?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Oskar Bil
-#
Posty: 18
Rejestracja: wt 17 lip, 2012 18:50
Lokalizacja: Gdańsk

Co to za płyta?

Post autor: Oskar Bil »

Hej, dzisiaj odkopałem swojego PSX i przy okazji znalazłem dziwną płytę Sony, niebieska, pole na napis(?).
Jak by zwykła płyta a tajemnicza, płyta ma napis DELTA FORCE [u góry, z mazaku], PAL, Compact Disc.
Płyty nie zczytam bo zepsuta i zbyt porysowana, według napisu płyta pochodzi z roku 2000 (milenium).
Zdjęcia
Płyta widok ogólny
Obrazek
Przybliżenie Napisów PS, PAL i CD
Obrazek

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

szczerze to widze cos takiego pierwszy raz. nie mam pojecia co to moze byc. moze ktos robil kiedys takie plyty cd do nagywania gier na psx? ale watpie. MASTERDISC? choc oficjalne MD playstation 1 wygladaly inaczej ale kto wie moze europejskie MD tka wygladaly. chociaz i tak dziwne bo jedyny delta force jaki wyszedl na psx to urban warfare i to dopiero w 2002 roku a tu masz ze 2000. Naprawde niezla ciekawostka. tej plyty nigdzie nie odczytuje nawet komputerze? jak nie to na twoim miejscu oddalbym ja do regeneracji i sprawdzil zawartosc

masz moze skaner? bys wtedy zeskanowal ją bo chetnie przyjże sie nadrukowi plyty a z tego zdjecia nie da sie preczytac tych drobnych napisow
Ostatnio zmieniony pt 26 kwie, 2013 14:17 przez Arkl1t3, łącznie zmieniany 1 raz.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Zwykła bazarówka tylko że zrobili bardziej fachowo imitację oryginalnej gry. Mieli CD z zrobionym uniwersalnym nadrukiem, nagrali, podpisali i na bazarek. Oryginalne płyty miały czarną stronę którą odczytuje laser. Ale mogę się mylić.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

pewnie masz racje i jest to zwykla plyta do nagrywania kopii ale i tak ciekawa plyta. Ciekawe jakiej jakosci byla
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Oskar Bil
-#
Posty: 18
Rejestracja: wt 17 lip, 2012 18:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Oskar Bil »

Znalazłem jeszcze APOCALYPSE skany już zapodaję :-D

Podejrzewam że moje PSX jest przerobione bo "papierki od gwarancji" są zerwane :mrgreen:.

Skany:
Płyta 1, widok z góry
Obrazek
Płyta 1, widok z dołu
Obrazek
Płyta 2, widok z góry
Obrazek
Płyta 2, widok z dołu
Obrazek

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Spróbuj wyczyścić masz link użyj tych sposobów odratuj te płyty :) :arrow: http://swiatpsx.pl/plyta-porysowana-vt2 ... +322+ytach
Obrazek[/URL]

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Oskar rozkręć i zobaczymy czy przerobiona:P obstawiam, że po prostu ktoś zrobił takie płytki CD-R. Przyznam ze dość ciekawie wyglądają choć już widzę, że płyty słabej jakości ale nie wiadomo może zwyczajnie przeszły przez jakieś tortury:P

torencik w zyciu bym nie poddal plyty takiej "regeneracji" zwłaszcza oryginalnej. Poza tym te juz nie nadaja sie do odratowania, uszkodzone w wiekszym lub mniejszym stopniu warstwy z danymi
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Oskar Bil
-#
Posty: 18
Rejestracja: wt 17 lip, 2012 18:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Oskar Bil »

Arkl1t3 pisze:Oskar rozkręć i zobaczymy czy przerobiona:P obstawiam, że po prostu ktoś zrobił takie płytki CD-R. Przyznam ze dość ciekawie wyglądają choć już widzę, że płyty słabej jakości ale nie wiadomo może zwyczajnie przeszły przez jakieś tortury:P

torencik w zyciu bym nie poddal plyty takiej "regeneracji" zwłaszcza oryginalnej. Poza tym te juz nie nadaja sie do odratowania, uszkodzone w wiekszym lub mniejszym stopniu warstwy z danymi
Na pewno były torturowane :-D
Sprzęt:
PlayStation 1 SCPH-5502, nie przerobiona.
PlayStation 2 SCPH-30003-R, przerobiona FMCBoot 1.8b, memorka Sony 8MB :]
PlayStation Portable 1003, soft 6.39 PRO-B7, memorka SanDisk MSPD 2GB

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

własnie widze:D moje dwie 15 letnie ostro katowane gry na psx wygladaja o wiele lepiej i jeszcze dzialaja xd ale to moze dlatego ze to oryginaly to wiadomo inaczej sie traktuje takie plyty choc ich pudelka juz dawno "zyją" w innym swiecie;p
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ