Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Działającego Tomb Raidera szukam...

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Działającego Tomb Raidera szukam...

Post autor: Trzyzet »

Witam was serdecznie :) Jest to mój pierwszy post na tym forum i na początek może się pochwalę, że jestem z zainteresowania i zawodu elektronikiem. Także schematy a i usterki dla PSX (PSOne też, a nawet zwłaszcza bo właśnie takową posiadam) obce mi nie są. Ale do rzeczy:

Szukam działającej w pełni pierwszej części Tomb Raider. Ta na forum rzekomo działająca w 100% niestety mi nie działa... Zawias po naciśnięciu start albo select Płytki wypalam Alcoholem 120%. Wypaliłem już jakby co ponad 20 płytek (verbatim metal azo, bardzo dobra jakość i esperanza vinyl black - te mimo głębszych rys są odczytywalne bez większego problemu). Już straciłem 3 płytki na Tomb Raidera :( Jak macie w 200% pewne źródło to się nim pochwalcie :)

Pozdrawiam.

PS Teraz właśnie wracam do gry w pierwszega Crasha Bandicoota :D

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

OK, poradziłem sobie, obraz musi być wypalany nagrywarką po ATAPI (czyli de facto na ATA) alcoholem 120% w wersji najwyżej 1.9. To tak dla potomnych, do zamknięcia :)

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

Post autor: DJMixCuma »

Ja wypalam nagrywarką po SATA i wszystko mi śmiga.

Zablokowany