Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nintendo 64 -> PSX

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

Nintendo 64 -> PSX

Post autor: DJMixCuma »

Witam.
Może mi ktoś powiedzieć, jak to jest możliwe, że ktoś przekonwertował grę z Nintendo 64 na PSX?

Tutaj filmik: http://www.youtube.com/watch?v=86FzPM9fUP0

Chciałbym kilka gier z N64 przepuścić na PSX. :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Wydaję mi się, że jest to jakiś fake. Nie mogę nigdzie znaleźć żadnego poradnika, który jakoś nakierowałby mnie na to, jak takowe gry przerobić. Poszperam jeszcze w internecie, ale nie obiecuję, że przyniesie to jakiś super efekt. ;)


//EDIT

Posiedziałem trochę w internecie i oto efekt moich poszukiwań:
Nie bo z prostej przyczyny. Psx był 32 bitową maszyną a N64 64 bitową, więc analogicznie na gorszym sprzecie nie moze byc emulowany lepszy.
Tak więc jak już napisałem, jest to niemożliwe :(.
Ostatnio zmieniony pn 29 lip, 2013 22:26 przez LISTI, łącznie zmieniany 1 raz.

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

On nie przekonwertował tej gry, tylko porównał jak wyglądałaby grafika, gdyby dana gra oprócz N64 wyszła na PSX'a. Do zamknięcia jak dla mnie.

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

Post autor: DJMixCuma »

To czemu na N64 szybciej działa, a na PSX wolniej?
Gorsza grafika = szybsze działanie gry = wincyj FPS.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Kolego, tak jak napisał Trzyzet, jest to tylko pokazanie jakby to wyglądało. Nie da rady emulować N64 na PSX.

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

Na PSX jest wolniej, kolego DJMixCuma, ponieważ do emulatora N64 na PC dodano patche graficzne, aby dana gra wyglądała jak na PSX. Stąd wolniej pracuje.

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

Post autor: DJMixCuma »

Już wiem na czym on to odpalił - PSP.
U mnie są takie same Laggi.

Zablokowany