Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Zapraszam na kanał youtube wideogracz!!

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

jupia12345
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012 13:08

Zapraszam na kanał youtube wideogracz!!

Post autor: jupia12345 »

zapraszam na kanał wideogracz na którym będę wrzucał filmiki zz gier psx,ps2 oraz pc itd.Zapraszam

Wbijajcie na kanał youtube https://www.youtube.com/channel/UCS08cp ... S9Z5giJ8sQ narazie dodalem filmik z gran turismo 2 oraz tomb raider 2013

EDIT:
Dzisiaj walka jednym z braci "Melchiah" oraz dalsze przygody raziela zapraszam na transmisje gry o 11:30 zagrajmy w legacy of kain soul reaver PL PSX na kanale wideogracz http://pl.twitch.tv/wideogracz

Legecy of kain soul reaver dzisiaj od 20:00

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 12 sty, 2014 11:05 przez jupia12345, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Pozwolisz, że się wypowiem. Fajny pomysł muszę przyznać. Wszedłem zobaczyć i przyznam, że dość ciekawie. Powodzenia z tym.
Obrazek

jupia12345
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012 13:08

Post autor: jupia12345 »

ok dzięki jeszcze będę transmitować crash bandicoot,MetalSlug oraz medevila :P jutro postram się transmitować metal sluga chyba że chcecie co innego ??

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Rób jak uważasz :) Co do medievil, to wczoraj pobrałem sobie i przymierzam się do przechodzenia, ale przed tym Resident Evil. Jak już mowa o tym, to może to przechodź ?
Obrazek

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Ja dałem ci suba i będę cię czasem oglądał jak coś ciekawego będzie :D dobre pomysły:

-Resident Evil
-Silent Hill
-Tomb Raider: The Last Revelation
-MediEvil
-Diablo
-Fifa 2000
-Nascar 2000

Nie umieściłem tutaj Bandicoot'a, ponieważ już oklepany pomysł baardzo jest niestety.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja proponuję serię z Metal Gear Solid, bo to najbardziej kozacka gra na szaraka ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

On już chyba z tym skończył :/.Na ask.fm i ostatni film na youtube dodał 3 miesiące temu.Wygląda na to że to koniec jak na razie :/
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Fuck, taki odkop a ja nie zauważyłem :mrgreen: .
SCEE™

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Lol to ja powinienem dostać nagrodę za archeologa :DDD sory też się nie kapnąłem... no bo to była ostatnia odpowiedź w tym dziale i dlatego :zly:

ODPOWIEDZ