Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z grą

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Problem z grą

Post autor: GREG1204 »

Witam mój problem jest taki bo mam gre Gta london na psx i jak ściągnąłem to jest tak
Gta London (Track 1)
Gta London (Track 2)
i takich jest 16 więc mam pytanie jak zrobić żeby było tylko bin i cue.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

widze ze sciagnales obraz plyty z wypakowanymi plikami audio. Da sie to zalatwic zeby bylo samo bin cue. Od track2 do ostatniego jest rozszerzenie .APE? jesli tak sciagnij Monkey,s audio i nim zamien pliki ape na wave. teraz w pliku CUE zamien .bin" BINARY na .wav" WAVE ale tylko w plikach ktore byly ape czyli pomijasz pierwszy bin i zaczynasz od track 2 do ostatniego tracka. teraz majac plik bin cue i pliki audio w formacie audio zwyczajnie montujesz obraz plyty w wirtualnym napedzie uzywajac cue. odpalasz program do robienia obrazow i robisz obraz. tak uzyskasz samo bin i cue. U mnie tak dziala, jesli cos bedzie nie tak to podasz mi linka skad sciagnales i spróbuje u siebie.

aha jesli nie masz pliku cue to daj znac to Ci wysle odpowiednio juz przygotowany
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Post autor: GREG1204 »

Ściągnełem z tąd

Kod: Zaznacz cały

http://coolrom.com/roms/psx/38556/Grand_Theft_Auto_-_Mission_Pack_*1_-_London_1969.php
i nie ma tam .ape tylko są ten .cue i .bin razy 16

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Sam niewiem może weź pobierz z innego źródła ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Z Chomika ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Pliki bin musisz scalić za pomocą "A.F 7 Merge your files".

Obrazek

Po zainstalowaniu, uruchamiasz ww. program. Następnie klikasz na "ADD" znajdź pliki, które chcesz scalić i zaznacz je (wszystkie pliki bin. jest ich 16). Po zaznaczeniu, klikasz na "Merge" a następnie zapisz. Czekaj, aż program zakończy scalanie ( pasek postępu zniknie).
Otrzymasz plik o nazwie "merge.bin", możesz zmienić nazwę. Kolejną rzeczą będzie wykonanie pliku .cue w tym celu musisz pobrać program "CueMaker".
Po więcej info zapraszam TUTAJ.
Po otrzymaniu pliku .cue możesz wypalić grę na płytę, to tyle :)

ODPOWIEDZ