Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Gdzie kupujecie gry?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Gdzie kupujecie gry?

Post autor: GREG1204 »

Cześć mam do was pytanie gdzie można tanio kupić gry na psx wiem że na allegro ale jak ostatnio widziałem Diablo za 170 zł to stwierdziłem że Diablo 3 jest już tańsze więc pytam gdzie kupujecie gry na psx?

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Mam na mieście sklep z wymianą grami, są tam tez gry z psx. Zdziwiłem się że w ogóle są i że są tanie. To taki punkt osiedlowy, żaden sklep w galerii handlowej albo centrum miasta by na coś takiego sobie nie pozwolił. Jutro się wybieram to mogę rzucic okiem co mają i po ile.
Obrazek

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

U mnie na przykład jest taki sklep z grami Inka (W Olsztynie) Tam jest wiele gier na PS2, Gamecube , Xboxa Classica i już na nowsze generację. Niestety ceny są tam troszkę wyższe niż na Allegro ale znajduje się tam wiele produktów RARE. Ostatnio widziałem PS2 Fat Z Network Adapter oraz dyskiem 40 Gb za 210 zł wdg mnie cena o wiele za duża. Nieraz tam kupuje ale głównie to Allegro i jeszcze nieraz Ebay
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Allegro, tam zawsze da radę znaleźć grę tak tanio, że nawet koszty przesyłki się nie liczą i jestem 10-30zł do przodu w porównaniu z innymi sklepami
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Grzechu219
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 01 sty, 2014 21:48

Post autor: Grzechu219 »

GENERALNIE WSZEDZIE GDZIE SIE DA <NAJTANIEJ GRY MOZNA TRAFIC NA PCHLICH TARGACH GDZIE WIARA SPRZEDAJE GRATY Z NIEMIEC JA SILENT HILL W IDEALNYM STANIE KUPIŁEM ZA CALE DWA ZŁOTE :) OGÓLNIE ZA GRY NA SZARAKA WOŁAJA NIE WIECEJ NIŻ DZIESIĘĆ ZŁOTYCH>

ODPOWIEDZ