Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Kiedy powstanie spolszczenie do gry Harvest Moon BTN

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

Kiedy powstanie spolszczenie do gry Harvest Moon BTN

Post autor: PanGracz1995 »

Witam wszystkich , chciałbym się spytać kiedy będzie można już tutaj z tej strony ściągnąć wersję spolszczoną gry takiej jak Harvest Moon Back To Nature na konsolę PSX?? z góry dzięki za odpowiedź :)
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

A powstała taka wersja? Bo o ile czytałem, to chyba zakończyli pracę.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

www.hmt.pl/
Tutaj pracują nad spolszczeniem tej czesci HM. Aktualnie prace staneły na korekcje tłumaczenia.
"Hey, would you say I
became a hero?"

triadalodz
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 04 sty, 2014 04:04

Post autor: triadalodz »

Witam,
Tutaj macie szczególne dane tłumaczenia: http://hmt.pl/translate
A propos tego: http://hmt.pl/index/id/500/ to jest post dość stary, i nie widać żeby wydali chociażby wersję testową z tym spolszczaniem :-( .
Ja posiadam Harvest Moon Back To Nature SLES-02781 PAL, i chciałem sprawdzić gdzie jest umieszczony plik języków w tej grze, ale nie wiedzę ich, lecz są dwa pliki o dużej pojemności z rozszerzeniami .BIN, .DAT i się założę że tam są pliki odpowiednie za języki, tylko że nie wiem jak te pliki wypakować, czy ktoś wie :?:

ODPOWIEDZ