Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Metal Gear Solid zmiana języka

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

makW
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 28 paź, 2013 17:46

Metal Gear Solid zmiana języka

Post autor: makW »

Witam!

Mam MGS'a 1 po niemiecku, ogolem gra oryginalna pudelko tez po niemiecku. Istnieje mozliwosc zmiany jezyka czy musze sciagnac w j.ang albo kupic na allegro?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie chce mi się grzebać w plikach gry, ale zapewne istnieje taka możliwość. Z tym, że jest to bardzo trudne. ;) Jeśli jesteś zainteresowany to poszukaj tematów o romhackingu.

Ale jeśli chcesz po prostu pograć, a nie spędzić pół roku na dłubaniu w grze to kup na allegro, albo pobierz. Prościej.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Ciekawa sytuacja. Ja mam oryginale MGS 3 na PS2 instrukcja jest w jezyku Holenderskim, a sama gra jest po Angielsku. Myslałem że z grami na psxa, bedzie podobnie. No ale człowiek uczy się całe życie.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Lol, ciekawe, bo ja też mam oryginałkę i po niemiecku :DDDD ale ja już po szwabsku pocinałem i przeszedłem, trochę rozumiałem, nie jest taka zła. Nie dasz rady tak grać?

ODPOWIEDZ