Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Identyfikacja gry z dzieciństwa :)

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Szuter
-#
Posty: 8
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 12:45

Identyfikacja gry z dzieciństwa :)

Post autor: Szuter »

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. W zasadzie zarejestrowałem się specjalnie celem napisania tego tematu gdyż nie daje mi to spokoju od naprawdę dawna. Potrzebuję pomocy z identyfikacją gry na PSX w którą grałem w dzieciństwie, niestety niewiele pamiętam. Gra była typową bijatyką, był w niej bardzo szeroki zasób postaci - z tego co pamiętam jedną z postaci walczących był Scooby Doo, czy też coś na jego wzór, jakiś inny stojący piesio.
Pamiętam jeszcze tylko że po niektórych ciosach przeciwnym postaciom zdarzało się zgubić ciuszki temu grało się zawsze na panienki :mrgreen:

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Może to był Tekken a ten stojący piesio to kangur? ? :D ale chyba wtedy Rogera nie było... nie pamiętam :P

Szuter
-#
Posty: 8
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 12:45

Post autor: Szuter »

Temat można zamknąć, gra się odnalazła. Większość dzieciństwa spędziłem na pegasusie i psx - szukany tytuł znalazłem i jak się okazało źle to zapamiętałem gdyż była to gra na Segę Saturn :)

ODPOWIEDZ