Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

ace combat 3: electrosphere

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ozokan
-#
Posty: 25
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 15:14

ace combat 3: electrosphere

Post autor: ozokan »

patrzac na forum zauwazylem, ze sluzy ono tylko podawaniu linkow, a nie rozmowom na temat naszej ukochanej konsoli i gier na nia wydanych. :roll: postanowilem was troche "rozruszac" i zalozyc temat o jakiejs grze chcac was do niej przekonac i dowiedziec sie jak Wy sie na nia zapatrujecie. ;-)

jakis czas temu dorwalem ace combat 3 w wersji ntcs-j (wersja pal i ntsc-u jest beznadziejna w porownaniu z wersja ntsc-j), odpalilem gre i sie zakochalem. :-)

gameplay: jest bardzo szybki, samoloty lataja jak oszalale, w pozniejszej fazie gry caly czas ktos do nas strzela i czesto udaje mu sie trafic. :-P wrogowie sa bardzo inteligentni, brawo dla Panow z namco. ;-)
w kazdej misji lata z nami jakis skrzydlowy, ktory w porownaniu z przyjaciolmi z poprzedniej czesci bardzo dobrze sobie radzi. 8-)
samolotow jest od groma, mamy takie cuda jak F-22 Raptor, wysluzony F-18 Hornet, az po wymyslone dziwadla pokroju R-102 Delphinusa.
kazdym samolotem lata sie inaczej. jedne sa stabilne i maja mnostwo rakiet na pokladzie, lecz nie sa mobilne. inne to "rakiet", ktore bez problemu wykonaja kazda akrobacje lecz jedna rakieta zamienia je w zlom. :-P
przed kazda misja wybieram samolot i uzbrojenie naszej maszyny co jest milym urozmaiceniem. :-)
misje sa roznorodne, jedne polegaja na cichym przedostaniu sie do bazy wroga i wyeliminowaniu jednego celu, inne skupiaja sie na totalnej rozwalce.
jest ich duzo bo az 54, ale nie kazda wykonamy za pierwszym razem, bo czesto musimy wybierac dla jakiej frakcji chcemy walczyc
grafika: sliczna… samoloty sa bogate w detale i sprawiaja wrazenie bardzo realistycznych. :-)
jeszcze lepiej wyglada otoczenie. olbrzymie metropolie, lodowe "pustynie", rozlegle oceany, zachod slonca, deszcz, wybuchy itp. po prostu latac i podziwiac :-)
muzyka i dzwiek dzwiek jest realistyczny, ale bardziej liczy sie muzyka ktora trudno opisac. idealnie oddaje klimat tego co dzieje się na ekranie telewizora. nie potrafie dokladnie jej opisac, trzeba usłyszeć…
ogolnie: swietny tytul warty polecenia każdemu 5+/6! :-)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Więc tak moje wrażenia są takie:

Grywalność (waga 5)
Gra jest maxymalnie grywalna, wciąga i ssie jak mało która, samoloty latają jak szalone, wykonywanie akrobacji jest miodne, a same misje niesamowicie wciągające.
Ocena 10

Grafika (waga 3)
Hmmm. Tu mam sprzeczność, otóż grafika patrząc z perspektywy czasu (ponieważ grałem w dużo innych symulatorów (łącznie z MS FS) to prezentuje się zaledwie porzyzwoicie, nie jest szokująca i sądzę, że twórcy mogliby się abrdziej postarać, o ile modele samolotów, trzymają poziom, to plansze i mapy saą zwyczajnei słabe, rozumiem ograniczenia sprzetowe PSXa ale dla mnie to gó*no jest a nie mapy..
Ocena 3

Dźwięk (waga 2)
Dźwiękowo jest bardzo dobrze, odgłosy i muzyczka klimatyzne choć czasami zdaża im się ściąć.
Ocena 8

Podsumowanie
gra dobra, ale mogłaby być jkeszczze lepsza, gdyby powstała na nowe konsole (vide PS3 :D ) Poza tym całkiem nieźle, choć jak napisałem grafika jest średnia, ale nadrabia grywalnością... :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ