Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Gra PSX coś jak symulator farmy

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

reyzoon345
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014 00:06
Lokalizacja: Łódź

Gra PSX coś jak symulator farmy

Post autor: reyzoon345 »

Cześć wszystkim. Potrzebuję porady. Mój siostrzeniec za kilka tygodni ma urodziny. Myślę co kupić mu na prezent. Bardzo lubi gry komputerowe, a ich wybór teraz jest imponujący. Chcę, żeby był zadowolony z prezentu. Lubi prace na gospodarstwie, ciągle udziela się w pracy na roli u dziadka, stara się dbać o zwierzęta. Ma w domu psa, kota i chomika. Myślałem, że może kupię mu jakąś grę o zwierzętach. Jakiś czas temu widziałem reklamę gry, w której można hodować zwierzęta, siać rośliny itp. Znacie jakieś dobre gry tego typu. Reklama nawet wyświetla się na stronie http://www.yorkizklasa.pl lub http://www.koszatniczki.pl lub .Ja się nie go końca znam, a bardzo bym chciał żeby ucieszył się z prezentu. Chciałbym sprawić mu przyjemność. A on się naprawdę dobrze czuje w pracy ze zwierzętami, dbaniu o nie. To jest jego hobby. Taka gra o zwierzętach będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Możecie mi pomóc zastanowić się nad tym. Wolałbym, by gra trafiła w jego upodobania. On to lubi, więc warto to wykorzystać przy wyborze gry. Wiem, że jest coś takiego jak symulator farmy czy coś w tym stylu. Znacie się na tym? Podpowiecie mi coś.
Ostatnio zmieniony czw 20 sie, 2015 08:31 przez reyzoon345, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak po cienkiej linie idę przez ten świat...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Na PSXa to kojarzy mi się jedynie Harvest Moon: Back to Nature
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ