Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gra PSX coś jak symulator farmy

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

reyzoon345
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014 00:06
Lokalizacja: Łódź

Gra PSX coś jak symulator farmy

Post autor: reyzoon345 »

Cześć wszystkim. Potrzebuję porady. Mój siostrzeniec za kilka tygodni ma urodziny. Myślę co kupić mu na prezent. Bardzo lubi gry komputerowe, a ich wybór teraz jest imponujący. Chcę, żeby był zadowolony z prezentu. Lubi prace na gospodarstwie, ciągle udziela się w pracy na roli u dziadka, stara się dbać o zwierzęta. Ma w domu psa, kota i chomika. Myślałem, że może kupię mu jakąś grę o zwierzętach. Jakiś czas temu widziałem reklamę gry, w której można hodować zwierzęta, siać rośliny itp. Znacie jakieś dobre gry tego typu. Reklama nawet wyświetla się na stronie http://www.yorkizklasa.pl lub http://www.koszatniczki.pl lub .Ja się nie go końca znam, a bardzo bym chciał żeby ucieszył się z prezentu. Chciałbym sprawić mu przyjemność. A on się naprawdę dobrze czuje w pracy ze zwierzętami, dbaniu o nie. To jest jego hobby. Taka gra o zwierzętach będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Możecie mi pomóc zastanowić się nad tym. Wolałbym, by gra trafiła w jego upodobania. On to lubi, więc warto to wykorzystać przy wyborze gry. Wiem, że jest coś takiego jak symulator farmy czy coś w tym stylu. Znacie się na tym? Podpowiecie mi coś.
Ostatnio zmieniony czw 20 sie, 2015 08:31 przez reyzoon345, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak po cienkiej linie idę przez ten świat...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Na PSXa to kojarzy mi się jedynie Harvest Moon: Back to Nature
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ