Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Poradniki

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Poradniki

Post autor: Gicha7 »

Hmm... ciekawi mnie gdzie mogę zdobyć poradniki do gier z PSX, bo takich prawie nigdzie nie ma. Wiem że jest tu dział solucje, ale tam jest tylko poradnik do Crash'a, którego z resztą sam ukończyłem.
Chodzi mi tu np. o poradniki do takich tytułów jak Tomb Raider II i III. Kiedyś sam przeszedłem całego TR 2 siedząc nad poziomami baardzo długo, więc teraz chciałbym sobie po paru latach przerwy usiąść jeszcze raz tym razem nie tracąc nerwów na kolejnych zagadkach. Jedyny poradnik jaki znalazłem do gier z psx był Silent Hill bo tam potrzebowałem w jednym miejscu pomocy. Oprócz tego widziałem tylko poradnik do Resident Evil 2 i tyle. Skąd można wynaleźć do innych gier m.in. do Tomb Raider?

Awatar użytkownika
ozokan
-#
Posty: 25
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 15:14

Post autor: ozokan »

jak nie masz poradnika do tr na psx-a, to poczytaj ten do wersji pc-towej. nie roznia sie zbytnio obie wersje. ;-)

ODPOWIEDZ