Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Konsola i internet.

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piwo85
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 19:25
Kontakt:

Konsola i internet.

Post autor: Piwo85 »

Witam. Jestem zielony w tych sprawach sorki za kłopot ale mam zamiar kupić psp i chciałbym grać przez internet. Z tego co wiem internet jest przez WI-FI. I teraz nasuwa się pytanie czy po przerobieniu będę mógł grać na grach z memorki bez żadnych problemów?(Na xboxie jest ban). I czy gry się różnią na psp slim,3k i facie? Mam zamiar kupić fata i czy to jest dobra decyzja? Konsola będzie mi potrzebna jako mp4 (filmy, muzyka) oraz gier z psx i z psp. Czy fat to dobry wybór? Sorki za kłopot :).
Guitar Hero III
Expert : Owned!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Po przerobieniu możesz nadal grać w multiplayera.
Gry się nie różnią.
Jeśli nie przeszkadza Ci wielkość PSP Fat i brak wyjścia TV to może to być dobry wybór o ile cena będzie proporcjonalnie niższa od Slim w podobnym stanie..

Awatar użytkownika
Piwo85
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 19:25
Kontakt:

Post autor: Piwo85 »

Ceny fatów jak obserwuję allegro wynoszą +/- 400 zł. Czy to dobra cena?
Guitar Hero III
Expert : Owned!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Takie są ceny i można śmiało kupować jeśli konsola jest zadbana, jednak można dorzucić 100/150zł i kupić SLIM ale czy taka różnica ceny warta jest kupna nowszej konsoli to zostawiam każdemu do indywidualnego rozpatrzenia.. Jednak z tego co się obserwuje na allegro to SLIM można kupić w dobrym stanie już za 450zł, przejrzyj różne oferty i spróbuj kupić korzystnie, a wg mnie FAT tylko wtedy gdy będzie zadowalająco tańsza od SLIM. Tak żebyśmy później nie żałowali.

Awatar użytkownika
Piwo85
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 19:25
Kontakt:

Post autor: Piwo85 »

A czemu radzisz slima kupić? Dużo się różni od fata? Podaj mi jakieś powody bo nie zbyt wiem czym się różni. Wiem że różnice to rozmiar i gdzie indziej jest głośnik. Co jeszcze?
Guitar Hero III
Expert : Owned!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Głównie z powodu rozmiaru ale nie wiem ile to może przeszkadzać bo znam ją tylko teoretycznie.. i jak już napisałem brakuje jej wyjścia TV, ma mniejszą pamięć wewnątrzną 32MB zamiast 64MB ale jest coś co skłania mnie do wersji FAT, jest to znacznie większa pojemność baterii (ale do wersji SLIM również można zakupić naprawdę duże baterie).
Więcej znajdziesz tutaj (porównanie 3 wersji konsoli): http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Awatar użytkownika
Piwo85
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 19:25
Kontakt:

Post autor: Piwo85 »

Dzisiaj kumpel kupił fata. Miałem go w ręce i jest dość duży lecz dla mnie to różnicy nie ma. Co do pamięci. Zamierzam kupić używanego fata z zestawem memorka, kable itd. Rozmiar dla mnie się nie liczy, wejście TV mi nie potrzebne to psp kupuje z braku możliwości gry podczas gdy monitor jest zajęty (Mam w nim PC, Xbox 360 oraz TV). Dzięki za pomoc. :)
Guitar Hero III
Expert : Owned!

ODPOWIEDZ