Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kupno PSP

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Kupno PSP

Post autor: sosna123 »

Witam jeżeli w złym w dziale napisałem temat to przepraszam.
Mam pytanie aktualnie mam ps2 (przerobioną) i zastanawiam się nad kupnem psp.
Więc oto moje pytania
1.Czy opłaca się kupić psp jeżeli mam ps2
2.Jeżeli tak jaki model polecacie?
3.Podobno można podłączyć psp do telewizora czy to prawada? jeśli tak to jak się gra
Troche znudziła mi się ps2 bo mało już fajnych gier wychodzi ale z drugiej strony żadko wyjeżdzam więc nie wiem czy się zdecydować. Mój kumpel też chce sobie kupić psp więc będziemy grali we dwóch. A wy jak sądzicie zdecydować sie na psp czy zostać przy ps2 prosze o odpowiedz

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

sam musisz wybrać czy ci sie przyda

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

ale właśnie nie wiem co wybrać więc się pytam i czy się opłaca kupic psp

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zły dział, przeniosłem.
Aktualnie polecam model 2000 lub 3000, rozejrzyj się cenowo i możliwościowo co by było dla Ciebie najlepsze.
Nie grałem na psp pod tv mimo, że się do tego przymierzałem z tego względu, że jest to przenośna konsolka i tak najczęsciej będziemy ją traktować, gry nie wymagają dużego ekranu by doszukiwać się czegoś istotnego. Radość w zupełności można czerpać z tego co oferuje sama w sobie. Jednak gdy będziemy chcieli spróbować to z tego co wiem jakość na tv jest zadowalająca tylko należy uważać by kabel obsługiwał gry, a nie wyświetlanie tylko filmów (do tego drugiego może się komuś naprawde przydać taka możliwość).
Wspomniałeś, że rzadko wyjeżdżasz ale moim zdaniem nie powinno to być argumentem decydującym. Nawet w zaciszu domu dobrze jest wciągnąć się w ciemności w grę która mieści się w ręku ;-) A jak widać tych coraz więcej...

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

a lepsze jest grafika niż na ps2 bo nie zabardzo grałem na psp

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Domyślnie raczej w PS2 doszukać się można lepszej grafiki ale PSP naprawdę nie odstaje ;-)

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Aby podłączyć sie do TV musisz kupić kabel do psp bo jest taki troche inny :mrgreen:
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

ziomalek333
-#
Posty: 38
Rejestracja: pn 05 sty, 2009 14:34

Post autor: ziomalek333 »

nom ja polecam psp w 100 % fajnie sie gra mozna przegladac neta grac z kumplami mozna podpiac do TV slim&light mozna przerobic . Ja teraz pisze z konsoli :p

ODPOWIEDZ