Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

poziome paski w psp

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

woytekpsx
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011 14:31

poziome paski w psp

Post autor: woytekpsx »

Witam włączam dziś z rana psp i pokazały się poziome paski na wyświetlaczu u góry , czy wyświetlacz jest już do wymiany ? patrzyłem taśmę poprawiałem i dalej to samo jak tzreba mogę dać fotki

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Dodaj fotki. Na tę chwilę sądze, że trzeba będzie wymienić.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja mam od niedawna dwa białe paski po lewej stronie pionowo. Zniknęły na trochę i znowu są. Bardzo dziwne gdy konsola od nowości nie jest za wiele użytkowana... Niekoniecznie jednak musi to być wyświetlacz, równie dobrze płyta główna..

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

woytekpsx, a jaki model tej konsoli? Tego typu sprawy potrafią się dziać jeśli za dużo włączysz rzeczy na raz. Mówię o typie skaczącego obrazu, przywiech itp ;)

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

LukasTe, jeżeli masz konsolę 300x, oddaj ją na gwarancje. Pierwsze modele miały wadliwe ekrany, gdzie efektem były te białe paski lub ,,mgła'' na ekranie.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Wiem ale to seria 2000. Nie rozkręcałem jeszcze, pojawia sie teraz więcej tych pasków. Może tylko wilgoć, może coś z płyta głowną, tasiemkami.. i może też wyświetlacz, nie mam pojęcia.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Napisz do mnie na gg, tam razem coś wymyślimy :D

ODPOWIEDZ