Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Błagam PSP i komputer nie widzi gier POMOCY ! ! !

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

kwolo7
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 lis, 2011 10:35

Błagam PSP i komputer nie widzi gier POMOCY ! ! !

Post autor: kwolo7 »

Posiadam psp fat z softem 6.60 ME-1.6 . Nigdy nie miałem problemu z uruchamianiem gier na karcie w formatach cso czy iso. Ostatnio wgrałem Colina 2005 w formacie cso ale nie chciał działać (pierwsza gra która mi nie działała) więc zmieniłem nazwę z Colin 2005.cso na Colin 2005.iso i wtedy wszystkie gry które miałem w folderze iso usunęły się ale pamięć nadal jest zajęta. PSP i komputer nie widzą gier a mimo to karta pamięci jest zajęta. Dodam że karta pamięci jest w 100% oryginalna Sony 4gb, psp jest przerobione, jak już mówiłem nigdy nie miałem takich problemów. Bardzo proszę o pomoc co zobić żeby odzyskać tą pamięć

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

kwolo7, a próbowałeś w jakiś sposób sformatować ją ?? po podłączeniu do pc'ta ???
Obrazek

ODPOWIEDZ