Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z przegrywaniem gier na PSP

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Problem z przegrywaniem gier na PSP

Post autor: Qduaty »

Witam.

Mam problem, dzisiaj sformatowałem kartę pamięci w PSP, bo miałem już dosyć zaśmieconą.
Po sformatowaniu karty pamięci przy przerzucaniu gry z komputera na PSP nie chce mi się zgrać żadna gra która nawet wcześniej była przerzucana wiele razy i za każdym razem działała. Jak myślicie czy przy formacie karty zostało usunięte oprogramowanie do gier na ISO ?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Raczej wątpię. Formatowałeś kartę z poziomu konsoli, czy na kompie?

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

specjalistą od cfw nie jestem ale są 2 rodzaje twałe i tymczasowe. Wejdz w ustatwienia systemowe-> inf o systemie i masz w pierwszej lini podany aktualny soft (u mnie np 5.50 prome-4), wygogluj, albo napisz tutaj i bedziemy dalej kombinowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Fakt, Pierce dobrze pisze. Być może miałeś nietrwałą przeróbkę, ale zajmiemy się tym jak odpiszesz ;)

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

Formatowa?em na PSP, a softa mam 5.50 Prome-4.
I to jest tak przerzucam gr?, przerzuca si? jaka? cz??? i potem wyskakuje b??d, ale PSP odczytuje t? gr?, wi?c oprogramowanie si? nie usun??o ;)

ODPOWIEDZ