Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSP 3004 - soft 6.20 - Problem z ISO a Kartą

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Mardax
-#
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 mar, 2011 15:46

PSP 3004 - soft 6.20 - Problem z ISO a Kartą

Post autor: Mardax »

Cześć!

Raz że niska cena, a dwa było mi trochę żal że ktoś tak zniszczył sprzet ale...Kupiłem w lombardzie poniszczone troche PSP, znaczy wygląda jakby ktoś je używał, używał, a potem przestał i ona gdzieś leżała i ścierał się lakier tylko (srebrna), napęd UMD nie śmiga, but I don't care.

Podpiąłem kartę na której coś tam sobie wgrałem. konsola dała info że muszę sformatować i to zrobiłem. Wgrałem jakiś plik png by sprawdzić czy odczyta z karty cokolwiek i odczytał. Muzykę też. Z grami jest problem.

Mam kilka gier w formacie ISO. Po podpięciu konsoli przez kabel na karcie były photo, music itp. Ale nie było folderu ISO więc go utworzyłem i wrzuciłem tam gry. Konsola ich nie widzi.

Ogólnie w systemie sprawdziłem że rzekomo była przerobiona. Softwere version: 6.20 więc cóż mogę uczynić? Proszę o pomoc.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Po prostu musisz przerobić konsole http://www.psptube.pl/-vt27726.htm albo jeżeli nie chcesz trwałej przeróbki to używasz po prostu fastrecovery, czy jakoś tak bo już nie pamiętam :)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Mardax
-#
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 mar, 2011 15:46

Post autor: Mardax »

Dzięki, podziałało :)

ODPOWIEDZ