Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSP 3004 - stuck pixel (uszkodzony piksel)

tematy o sprzęcie

Moderator: Moderatorzy

Pentanteles
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 lip, 2014 07:43

PSP 3004 - stuck pixel (uszkodzony piksel)

Post autor: Pentanteles »

Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem PSP 3004 Piano Black.
Jednakże, konsola ma jeden irytujący drobiazg w górnej części ekranu.
To tzw. "stuck pixel" - uszkodzony piksel, wyświetlający wyłącznie kolor zielony.
W odróżnieniu od martwego piksela, ten nie jest kompletne zepsuty.

Czytałem o sposobach naprawy tej usterki. Często pomagają programy wyświetlające różne kolory w szybkim tempie. Sam skorzystałem ze Stuck Pixel Sniper: http://theisozone.com/downloads/playsta ... el-sniper/

Zostawiłem włączony program na parę godzin. Niestety, usterka nadal istnieje.
Być może piksel nie jest już tak mocno widoczny, lecz może to być kwestia autosugestii.

Czy spotkaliście się już z tego typu problemem? Jakie znacie rozwiązania (poza wymianą wyświetlacza)?

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Nie wiem czy wymiana wyświetlacza w ogóle się kalkuluje. Zapłacisz za operację połowę wartości konsoli, albo więcej (z robotą). Jeśli to jest uciążliwe to próbowałbym sprzedać taką jaka jest i nabyć w stanie idealnym 1004, może 2004 tylko nie psp street.

Powiedz jeszcze jaki masz soft, bo to może mieć znaczenie.
Obrazek

Pentanteles
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 lip, 2014 07:43

Post autor: Pentanteles »

Soft zupdateowałem do wersji 6.60.
Wymiana wyświetlacza nie wchodzi w rachubę, to gra nie warta świeczki.

Generalnie jestem zadowolony z 3004.
Zdobyć 1004 w idealnym stanie jest niezwykle ciężko a w porównaniu do 3004 czy 2004 wypada gorzej pod względem parametrów techniczych...

Jednakże, z pikselem nastąpiła taka zmiana, że wyświetla już kolor czarny.

ODPOWIEDZ