Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSP 1003 Dwa problemy

tematy o sprzęcie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

PSP 1003 Dwa problemy

Post autor: andycandy »

Witam. Kupiłem dziś tenże model okazyjnie za 150zł.
wersja systemu 5.50 Prome-4 data
code 6D pod baterią. Wszystko działa
pieknie. Ale jak przełączam
przełącznik od wifi w górę i wchodzę
w network setting ,daje scan sieci to wywala że przelącznik od wifi nie jest
włączony. Pisze mi po Angielsku ale
komunikat sobie przetłumaczyłem.
Pytanie co jest grane? Zepsuty modół
wifi? Czy co? Jak to naprawić? Pomoże
zmiana przeróki z prome na inną czy jak? A może jakąś aplikacją da się to
wifi włączyć? A drugi problem jaki wypatrzyłem godzinę po kupnie PSP to gdy podłącze je włączone do ładowania, to samo się wyłącza. Gdy podłączę wylączone do ładowania to ładuje. Swieci się pomaranczowa dioda. Konsola bez bateri włącza się i działa normalnie na podlączonej ładowarce. Ładowarka jest oryginalna. A suwak od wifi działa normalnie. Bedę wdzieczny za pomoc
"Hey, would you say I
became a hero?"

FRUNEK1
-#
Posty: 33
Rejestracja: pn 14 gru, 2009 15:58
Kontakt:

Post autor: FRUNEK1 »

z suwakiem to jest problem w fatach akurat, spróbuj przeczyścić przełącznik, może pomoże ;)
a z tym wyłączaniem to musi gdzieś robić chwilowe zwarcie, że wyłącza psp
PS1 - SCPH 5502
PS2 - SCPH 50003R
PS2 - SCPH 59004
PS2 - 70004 slim
PS3 - CECHG04 fat
PSP - 1004 fat
PSP - 2004 slim
XboX,Gamecube+ GB Player,N64,Snes,DS Classic,DS Lite,Gameboy,SMSII

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Zmierz miernikiem przełącznik, jak nie ma przejścia na włączonym to wymień na nowy.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Ok dzieki panowie za rady. W chwili wolnego czasu się tym zajmę. A jeszcze jedno pytanie. Przeczyscic suwak ale jak? Rozkrecić i dopiero? Czy jakoś inaczej?
I jesli rozkrecać to jakim śrubokrentem? Zwykłym czy jakimś torxem? Bo boję się rozbierać psp. I mam tylko normalne śrubokrenty
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

150 to nie okazja, ale jak rozkręcasz to zwykłym małym krzyżakiem, spróbuj przełączyć wi-fi na rozkręconej konsoli. Jeżeli podczas wkłądania wtyczki psp się wyłącza to moze wtyczka albo złącze ładowania jest uszkodzone.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Rozkreciłem dziś psp. Po dostaniu się do płyty głównej,obejrzałem ten moduł. Jest jakiś powykrzywiany. Nie wiem co poprzedni własciciel robił z tym psp że moduł nadaje sie tylko do wymiany. O ile da się go wymienić. Wcale się nie dziwię że nie działa. Przy składaniu i czyszczeniu ekranu mi się trochę za mocno kciuk odbił i lekko ekran pękł. Widać pekniecie z prawej strony 1/2 cm. I taką jakby błyskawice od górnego do dolnego rogu. Grać się da bo prawie wcale to nie przeszkadza,przynajmniej mi. Bo gram tylko w gry z gba. Ale się lekko wkurzyłem. Człowiek chciał dobrze, wyszło jak zawsze.
"Hey, would you say I
became a hero?"

FRUNEK1
-#
Posty: 33
Rejestracja: pn 14 gru, 2009 15:58
Kontakt:

Post autor: FRUNEK1 »

da się go wymienić bez problemu ;)
PS1 - SCPH 5502
PS2 - SCPH 50003R
PS2 - SCPH 59004
PS2 - 70004 slim
PS3 - CECHG04 fat
PSP - 1004 fat
PSP - 2004 slim
XboX,Gamecube+ GB Player,N64,Snes,DS Classic,DS Lite,Gameboy,SMSII

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Ja wiem, bo go bezprolowo wyjąłem. Oczywiscie piszę o wyświetlacz. Już nawet upatrzyłem sobie drugie PSP 1003 z uszkodzonym ładowaniem,sprawnym ekranem i za około 80zł. Myslę że chyba bedzie się opłacać. Mam rację? Dobra, żeby nie było offtopu. Temat uważam za chyba wyczerany. Dzieki wszystkim za rady.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ