Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSP 2003 - problemy z czytaniem karty pamięci

tematy o sprzęcie

Moderator: Moderatorzy

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

PSP 2003 - problemy z czytaniem karty pamięci

Post autor: bingo009 »

Witam was serdecznie, ostatnio zakupiłem sobie okazyjnie PSP 2003, z przerobionym softem 6.60 PRO B10. Aby nie targać płytek UMD korzystając z przeróbki zgrałem sobie gry, które mam na kartę pamięci. Działały dobrze, aż do ostatniego czasu - po wyłączeniu gry dioda karty pamięci z lewej(ta nad WiFi) zaczęła migać. Podczas migała ona podczas próby uruchomienia gry i wtedy konsola łapała takiego zwisa, że tylko wyjęcie baterii jej pomagało. Po paru wyjęciach baterii problem znikł i zignorowałem go. Do teraz, kiedy stało się to samo - miga dioda karty pamięci. Teraz jednak kilkukrotne wyjęcie baterii nie pomaga. Próbowałem już wielu rzeczy, oczywiście format karty zrobiłem i nic. Karta jest oryginalna(Sony 2GB), w MagicGate pokazuje Supported. Teraz miga przy próbie uruchomienia gry - pomaga albo wyjęcie baterii, albo wyjęcie i włożenie karty pamięci(wtedy wyrzuca komunikat, że gra nie mogła zostać uruchomiona). Co ciekawe, odkryłem jednak sposób na uruchomienie gry - muszę przestawić ISO Mode na coś innego niż Inferno(na Inferno ten trik nie działa), uruchomić grę i kiedy zaczyna migać dioda, to wyjmuje i szybko wkładam spowrotem kartę pamięci - po tym zabiegu gra się normalnie uruchamia i działa bez problemu. Po wyłączeniu gry muszę robić to samo, bo dioda znowu miga i PSP mówi, że karta jest niewłożona. To jest dość losowe, bo przed chwilą udało mi się uruchomić grę bez problemu, potem znowu ten sam problem(kolejne uruchomienie gry już się nie powiodło), ale znowu po wyłączeniu gry karta była dalej widoczna. Jakieś pomysły? Ja podejrzewam albo walniętą kartę, albo padający czytnik, ale jest jakiś sposób upewnienia się?

Edit: Teraz się znowu naprawiło i już 2 razy uruchomiłem iw wyłączyłem bez problemu gry, ale po wyłącznieniu drugiej gry, znowu przestało widzieć kartę i teraz znów nie mogę normalnie uruchamiać gier. Po chwili zabawy się naprawia, potem się znowu psuje i tak dalej i tak dalej.
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

ODPOWIEDZ