Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Seria NFS

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Seria NFS

Post autor: LukasTe »

Co sądzicie o serii NFS na konsole PSP? Osobiście grałem tylko w Undercover i o ile początkowo niemiło mnie zaskoczyła to niedawno po ponownym przetestowaniu nieźle wkręciła :) Grafika na średnim poziomie, wysoka grywalność i różnorodność wykonywanych działań. To na pewno atuty. Za minus uznaję małą możliwość tuningu (choć i tak jest rozbudowany, ale naklejki są brzydkie :P ) i niezbyt wielka swoboda przy misjach na całe obszary, poprostu nie ma co robić..
Ostatnio zmieniony wt 27 paź, 2009 13:37 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

JA osobiście grałem tylko NFS Most Wanted ,ale NFS niezbyt przypadł mi do gustu na konsole PSP wole na PC są bardziej rozszerzone i nie są takie nudne .
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Może jakieś opinie na temat najnowszego wydania? Shift w niektórych aspektach miło mnie zaskoczył, a w innych rozczarował.. plusem na pewno jest model jazdy choć wydaje się jak by było coś nie tak z zawieszeniem pojazdu i porusza się dosyć płasko :roll: Zostało mi niewiele do ukończenia ale gra stała się nużąca, tuning minimalny.. to co przykuło mnie na sporo godzin to dość fajne odwzorowanie prędkości. Rozbawiło wylecenie samochodu do góry przy włączonym nitro przed wzniesieniem :mrgreen:

[ Dodano: Nie 27 Wrz, 2009 19:37 ]
A i bym był zapomniał o driftach :) Tego mi brakowało :-P

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Moim zdaniem NFS były niewypałem na psp i beda niewypalem :-?
Kiepsko sie gra przktycznie zero tuningu. :-/
Nie polecam NFS Shift
ale to od was zależy czy ta gierka jest fajna :]
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

ODPOWIEDZ