Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Polecie mi jakąs Gre Wyścigową i opinia GTA:

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Polecie mi jakąs Gre Wyścigową i opinia GTA:

Post autor: qpawlo94q »

Poszukuje do zasysania jakąs gre Wyścigową ale żeby w porzo się w nią grało bo bym se pograł jakieś wyścigi. Ale nie polecajcie mi coś z seri NFS bo za bardzo mi sie nie podobają.
GTA: Chinatown Wars a i coś o tej grze Chciałbym usłyszeć od was opinie
Ostatnio zmieniony śr 25 lis, 2009 20:47 przez qpawlo94q, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

Jak nie z serii NFS no to może grę:

Gran Turismo
Kiedyś to na psx była niezła gra (oczywiście ściągnij na psp nowszą wersje nie z psx)

Albo:

JUICED 1 albo 2 ;]

Polecam te gry...
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Z psx'owych:
- V-rally 2 -rajdówka jak nazwa wskazuje, sterowanie przypadło mi do gustu do tego sporo sekretów do odblokowania [aut].
- Ridge Racer Type 4 - dość nieskomplikowane sterowanie, świetna muzyka imo,
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Chinatown Wars wciągneło mnie od samej premiery i trwam przy niej do teraz.. widok z góry wcale nie ujmuje zaletom tej gry. Dodano wiele nowych, naprawdę ciekawych możliwości jak uruchamianie kradzionych aut, zdrapki, zabawy i wiele innych:-) Misje nie są zbyt trudne ale handlowanie narkotykami daje dużo satysfakcji:) Ciekawym rozwiązaniem jest też to, że po zniszczeniu radiowozu i oddaleniu się znikają nam gwiazdki. W zależności od tego ile ich mamy tyle musimy ich zniszczyć by je zmniejszać. A to co opisałem to tylko kropla w morzu atrakcji ;-) Polecam, na tej konsolce jest czymś wyjątkowym.
Z wyścigów najbardziej właśnie przepadam za serią NFS, w Gran Turismo grałem tylko chwilę. Midnight Club niezbyt przypadł mi do gustu. Jednak MotorStorm: Arctic Edge przebiło wszystko:) Pamiętam jeszcze Test Drive Unlimited ale też niezbyt było to ciekawe.

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

MotorStorm: Arctic Edge Hmm.. bardzo interesująca Gra
Zaczynm zasysać :]
Dzięki LukasTE
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

ODPOWIEDZ