Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Grand Theft Auto: Vice City Stories

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Grand Theft Auto: Vice City Stories

Post autor: LukasTe »

Co sądzicie o tej grze?
Jak dla mnie bardzo ciekawa fabuła i wiele naprawdę dobrych urozmiaceń w porównaniu ze zwykłym Vice City. Jest co robić przez długie godziny :-D Najciekawszym dodatkiem jest chyba możliwość rozbudowywania własnych interesów, napadanie na inne itd.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja to mam na PS2, no i powiem: zwykłe GTA, GTA jak każde tylko inna część ;). To jest mendostwo... W normalnym VC każdy chce sie dostać do drugiego miasta, ale w VCS każdy chce do 1 :D. Chodzi sie czarnuchem (szacun) i tam można podbijać jakieś chaty gangów (lubie zostawiać te ze striptizem bo potem jest znowu szopka). OWN3D to... ROWER :D:D. Dobre jest na początku. Można atakować wojskowych, oni cie pogonią (z M4), ty im sie schowasz za domkiem i po sprawie :P

Moja ocena: 7/10
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ziomalek333
-#
Posty: 38
Rejestracja: pn 05 sty, 2009 14:34

Post autor: ziomalek333 »

ja tej gry na psp nie mam ale na kompie byla fajna zabawa :)

ODPOWIEDZ