Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

W co aktualnie grasz?

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

W co aktualnie grasz?

Post autor: Quake96 »

Siema ;)

Postanowiłem nieco "rozbujać" dział PSP, bo panuje tu dość mały ruch. Posiadaczy PSP też pewnie nie jest za wielu, choć ostatnio przybywa. Wobec tego postanowiłem założyć ten oto temat, w którym po prostu będziemy pisać w co aktualnie gramy, jaki mamy postęp w grze i czy dana gra sprawia nam jakąś trudność :)

Zacznę od siebie:


1. GTA Liberty City Stories

Obecnie męczę jeszcze Portland. Zakończyłem misje u Vincenzo, JD O'Toole, Mamuśki (swoją drogą to wredna z niej kobita ^^ ), oraz Salvatore. Przyznam, że gra mi się bardzo przyjemnie, a z racji że jeszcze w GTA 3, zwiedziłem całe LC to znam to miasto prawie na pamięć :P


2. Burnout Dominator

Zacząłem grać dzisiaj i wciągnęła mnie na ponad godzinę :) Przyznam, że wyzwania są naprawdę niezłe, choć uważam, że jeden z ich typów jest zbyt trudny w porównaniu do całej reszty. Chodzi mi tu o tryb w którym musimy zbierać punkty za wszelkie dowolne wyczyny (jazda pod prąd, near miss'y itd), a minimum punktów (do brązu) wynosi 20,000. Póki co wymiękam w tym wyzwaniu :P


Zachęcam was bardzo do aktywnego pisania w tym temacie ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
VectroV
-#
Posty: 11
Rejestracja: śr 05 gru, 2012 17:42
Lokalizacja: Amelinowa Dolina

Post autor: VectroV »

1) Grand Theft Auto Liberty City Stories

Po raz 13....ale to mi się nigdy nie znudzi ^^

2)Assassin's Creed BloodLine

Fajna gierka,ale za krótka.Męczę ją po raz 3

3)Grand Theft Auto Vice City Stories

W czasie odstresowania się,drifty w tej grze wymiatają.Fizyka4Rlz! XD
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2012 19:10 przez VectroV, łącznie zmieniany 1 raz.
PlayStation SCPH-5502 || PS2 Slim Piano Black SCPH-77004 || PSP 3004 Slim&Lite Metalic Silver

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Gram panie, gram... A dokładniej w:
1) MidnightClub L.A. Remix
Gra świetna w moich oczach. Możliwość modyfikacji pojazdów, fizyka, możliwość ścigania się zarówno samochodami jak i motocyklami i świetne trasy wyścigów to tylko kilka rzeczy które urzekły mnie w tej grze. Pierwszy raz zagrałem w nią trzy lata temu. Mieliśmy w 6 klasie lajtową matmę i kumpel grał sobie na niej na PSP, więc i ja też sobie PSP zacząłem nosić. Raz dał mi zagrać i skończyło się na pożyczeniu gry na 2 miesiące. W tym roku w październiku odkupiłem od niego grę za 20zł.
2) Retchet&Clank Size Matters
Świetny duet R&C. Dla mnie trochę upierdliwy jest brak drugej gałki do sterowania, ale da się przyzwyczaić i grać. Poza tym gra ma świetną, kolorową grafikę i dobry gameplay.
3) MediEvil Resurrection
Genialny port MediEvil z ukochanego szaraka. Wcześniej miałem okazję zagrać tylko w posiadane przeze mnie demo, a gdy pojawiła się okazja do zakupu bez chwili zastanowienia kupiłem grę i gram. ;)
4) Test Drive Unlimited
Moja pierwsza gra na PSP. Grafika najwyższych lotów nie jest, ale nie jest zła. Trochę irytuje drewniana fizyka i zachowanie innych pojazdów przy zderzeniu, które przy czołówce dosłownie odlatują na kilkanaście metrów. Oprócz tego TDU posiada jeszcze kilka innych niedociągnięć, które nadrabia tym, że dobrze zabija czas i całkiem przyjemnie się gra.

Na półce gnije jeszcze Transformers The Game, którego obiecuję, że kiedyś odpalę. Obiecuję.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

piotros
-#
Posty: 24
Rejestracja: pt 17 sie, 2012 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piotros »

A ja gram ostatnio w Silent Hill Shattered Memories, ostatnią część SH do ogrania na konsolach PS2 i PSP. Pozostałe niestety już ukończyłem... :(
Dodatkowo zacząłem jakiś czas temu Prince of Persia Revelations, ale nie udało mi się go jeszcze skończyć, a to pewnie przez to, że za bardzo jest podobny do PoP Warrior Within.

No i jeszcze jak mam krótką chwilę na pogranie to włączam Gran Turismo lub NFS Most Wanted 5-1-0...
PS1, PS2, PS3, PSP i PSV

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Obecnie katuję PSP do upadłego :P

Mógłbym wymienić tu kilka tytułów, ale skupię się na dwóch najważniejszych:

1. GTA Vice City Stories

Kieszonkowe Vice! Przyznam, że gra przyciąga mnie do konsolki jak magnes, w szczególności że Vice City to zdecydowanie moja ulubiona metropolia z całej serii Grand Theft Auto. Gra ma dość sporo możliwości "rekreacji pobocznej" więc nie narzekam na nudę.

2. Resident Evil 3 - Nemesis

Staaars :!: O tak, kto nie zna tego paskudnego okrzyku... Z braku jakichkolwiek Residentów na PSP (Buu, zawiodłem się :/ ) sięgnąłem po klasyka. Przeniesienie PSX'a do kieszeni zdecydowanie nie umniejsza gameplayowi. Ba, gra mi się równie przyjemnie jak na szaraku. Gram od wczoraj, ale zdążyłem już parę razy trafić na znanego Nemesisa. Mimo iż gram w to nie pierwszy raz, to wciąż mam dreszcze gdy słyszę tego skurczybyka. I powiem wam, że świadomość tego co czai się za drzwiami (gdyż dość dobrze pamiętam lokacje) nie jest wcale tak przyjemna ^^
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

1.Trylogia Residentów Z PSX NA PSP
2.GTA VICE CITY STORIES
3.GTA LIBERTY CITY STORIES
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Aktualnie to Final Fantasy VIII PL z PSX :D

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Post autor: GREG1204 »

Aktualnie gram w Patapony 1 mam misje z zamkiem zigotonów a jak nie mam co robić to gram w monster hunter freedom unite i nie moge zabić tigrexa :-x

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

- Gta 3 Z Teksturkami w HD oraz Xbox Modzie
- Call Of Duty Black Ops 2 Kampania/Zombie
- Resident Evil Remake na Wii (Gra na Gacka oczywiście)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ja aktualnie grywam w:

Resident Evil: Revelations (kampania) - raz przeszedłem już.
Uncharted 2 (przez neta).
Fifa 13 (przez neta).
Call Of Duty MW 3 (kampania i przez neta).
Obrazek

Awatar użytkownika
tobek
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013 23:28

Post autor: tobek »

Xbox 360
smackdown vs raw 2007
kayne and lynch dead men

Ps2
gta san andreas
jet li rise to honour
the sopranos road to respect
smackdown vs raw
nfs undergrand 2
dragon ball budokai 3

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Aktualnie pobrałem sobie emulator psx i postanowiłem, że pobiorę sobie klasyki z dawnych lat, a mianowicie Resident Evil - Directors Cut, Reisdent Evil 2 i 3 Nemesis. Dobre tytuły dla tych co lubią stare gierki.
Obrazek

LighT
-#
Posty: 28
Rejestracja: czw 05 lip, 2012 17:54

Post autor: LighT »

Pykam sobie w digimony i czekam na premierę God Eater 2 ^^

kalinabors
-#
Posty: 16
Rejestracja: sob 17 sty, 2015 16:09

Post autor: kalinabors »

God of war

ODPOWIEDZ