Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry podobne do Resident Evil

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Gry podobne do Resident Evil

Post autor: andycandy »

Witam. Jak w temacie. Szukam jakichś fajnych horrorów typu strzelanie do zombie,uciekanie/chowanie się przed duchami itp.
Platformy jakie mnie interesują to.
PSP,GBA,SNES,SCUMV
Od razu napiszę że serię Silent Hill,Resident Evil i Fatal Frame (Project Zero) mam zaliczone. I szukam czegoś podobnego.
Bedę wdzieczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Post autor: miku31 »

Może Obscure: The Aftermath. Wyszło także na PSP. Ja grałem w wersje na PC. Gra całkiem fajna.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Na PSP Obscure: The Aftermath.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

No dobra panowie. Sprawdzę ten tytuł. Ale czekam na inne propozycje. I nie chodzi mi tutaj o horrory na PSP. Bo mam internet mobilny i pliki po min 500 pobiera mi ponad 2 dni. Dlatego napisałem że szukam horrorów ale na GBA,GBC,SNESA i inne platformy które emuluje PSP. Bo pliki do maks 100mb jeszcze jakoś pobiorę.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ