Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Gry podobne do Resident Evil

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Gry podobne do Resident Evil

Post autor: andycandy »

Witam. Jak w temacie. Szukam jakichś fajnych horrorów typu strzelanie do zombie,uciekanie/chowanie się przed duchami itp.
Platformy jakie mnie interesują to.
PSP,GBA,SNES,SCUMV
Od razu napiszę że serię Silent Hill,Resident Evil i Fatal Frame (Project Zero) mam zaliczone. I szukam czegoś podobnego.
Bedę wdzieczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Post autor: miku31 »

Może Obscure: The Aftermath. Wyszło także na PSP. Ja grałem w wersje na PC. Gra całkiem fajna.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Na PSP Obscure: The Aftermath.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

No dobra panowie. Sprawdzę ten tytuł. Ale czekam na inne propozycje. I nie chodzi mi tutaj o horrory na PSP. Bo mam internet mobilny i pliki po min 500 pobiera mi ponad 2 dni. Dlatego napisałem że szukam horrorów ale na GBA,GBC,SNESA i inne platformy które emuluje PSP. Bo pliki do maks 100mb jeszcze jakoś pobiorę.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ