Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry nie wymagające analoga do grania

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Gry nie wymagające analoga do grania

Post autor: andycandy »

Witam jak w temacie. Posiadam PSP model 1003 i niestety wymiana analoga, kalibracja nic nie pomaga. Pozostało mi jedynie wyłącznie analoga dzięki pluginowi "JoySense" (grać się nie dało, bo analog sam skręcał w prawo, podejrzewam że obudowa jest zbyt słabo dokręcona i dlatego, a gwinty od śrubek mam popsute. Wiec nici z naprawy).
Więc szukam jakichś gier w które pogram bez używania analoga.
Jak do tej pory mam tak:
-Wszystkie gry z PSX (obecnie mam Resident Evil od 1 do 3, Silent Hill, Theme Park World).
-Need for Speed Carbon
-Need for Speed Underground Rivals
-Crisis Core

Nie ukrywam pograłbym w jakiegoś Silent Hilla z PSP, Metal Gear Solid lub jakiś inny horror.
Lub ciekawą grę podobną do Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 (ah szkoda że sprzedałem ostatnio DS Lite).
Wiec proszę was o wpisanie ciekawych gier godnych uwagi w które pogram bez analoga.
Interesują mnie Horrory, gry w stylu MGS i Devil Survivor 2.
Będę wdzięczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Witam. To może tak spytam. Wgrałem plugin "JoySense" i wiem jak przedstawić w nim sterowanie z analoga na dpada. Pytanie tylko czy po takiej zamianie sterowania będę mógł pograć np w Silent Hill Origins lub Shattered Memories na PSP?
Pytam bo obecnie jestem po za domem i nie ma jak sprawdzić tych gier (wszystkie ISO mam na dysku w PC). Dopiero w sobotę będę mógł sprawdzić czy ten trik zadziała. Wiec wolę spytać za wczasu żeby nie robić sobie zbednie nadziei. Będę wdzięczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ