Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Gry nie wymagające analoga do grania

rozmowy o grach na playstation portable

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Gry nie wymagające analoga do grania

Post autor: andycandy »

Witam jak w temacie. Posiadam PSP model 1003 i niestety wymiana analoga, kalibracja nic nie pomaga. Pozostało mi jedynie wyłącznie analoga dzięki pluginowi "JoySense" (grać się nie dało, bo analog sam skręcał w prawo, podejrzewam że obudowa jest zbyt słabo dokręcona i dlatego, a gwinty od śrubek mam popsute. Wiec nici z naprawy).
Więc szukam jakichś gier w które pogram bez używania analoga.
Jak do tej pory mam tak:
-Wszystkie gry z PSX (obecnie mam Resident Evil od 1 do 3, Silent Hill, Theme Park World).
-Need for Speed Carbon
-Need for Speed Underground Rivals
-Crisis Core

Nie ukrywam pograłbym w jakiegoś Silent Hilla z PSP, Metal Gear Solid lub jakiś inny horror.
Lub ciekawą grę podobną do Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 (ah szkoda że sprzedałem ostatnio DS Lite).
Wiec proszę was o wpisanie ciekawych gier godnych uwagi w które pogram bez analoga.
Interesują mnie Horrory, gry w stylu MGS i Devil Survivor 2.
Będę wdzięczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Witam. To może tak spytam. Wgrałem plugin "JoySense" i wiem jak przedstawić w nim sterowanie z analoga na dpada. Pytanie tylko czy po takiej zamianie sterowania będę mógł pograć np w Silent Hill Origins lub Shattered Memories na PSP?
Pytam bo obecnie jestem po za domem i nie ma jak sprawdzić tych gier (wszystkie ISO mam na dysku w PC). Dopiero w sobotę będę mógł sprawdzić czy ten trik zadziała. Wiec wolę spytać za wczasu żeby nie robić sobie zbednie nadziei. Będę wdzięczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ