sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Lipna przeróbka? Help!

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Lipna przeróbka? Help!

Post autor: Cloud Strife »

Witam od jakiegoś czasu posiadam 2 konsole PlayStation wersja fat. Jedna to SCPH 5502. A druga SCPH 9002. W wersij 9002 nagrywam płyte z grą przez program alkohol 120 procent z najniższą predkoscią wkladam płyte do konsoli,odpalam gra sie włancza a tu czarnobiały ekran. Raz gra wejdzie a inna nie. Orgimały chodzą normalnie. Zmarnowałem już chyba 15 płyt cd a tylko 4 gry mi chodzą. W drugiej konsoli jest założona przeróbka ale jeden kabel od niej sie oderwał. Co mam robić? Dodam że nagrywałem gry z rozszerzenia img. Z góry dzieki za pomoc.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

większa prędkość, lepsze płyty , laser pada ? , uszkodzony obraz płyty albo spróbuj wypalic innym programem bo o ile sie nie myle plik img to nero chyba

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

* IMA/IMG -> Pliki z rozszerzeniem ima/img są najczęściej obrazami dyskietek FDD, które mogą być tworzone przez programy typu WinImage i inne

* IMG/CCD -> Pliki z rozszerzeniem .img/.ccd (CCD/IMG) są tworzone przez program CloneCD i przy jego pomocy można je nagrać na płytę CD/DVD

Nero to NRG :D

Popróbuj z wyższymi prędkościami. Być może słabe płytki. Kup lepszej jakości. Najlepiej Verbatimy lub TDK. Polecam Verbatim AZO. Albo już zwyczajnie jak napisał Kapcior laser masz na wykończeniu.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Co do lasera to wątpię żeby był na wykończeniu. Sprawdzałem na 4 różnych laserach od psxa bo akurat mam zapasowe i to samo. Dodam że sprawdzałem też na innej płycie głównej od innej wersij psxa również przerobionej i nadal to samo. Gry wchodzą mija logo.,włancza sie gra na biało-czarno jest napis konami jak testowałem yu-gi-oh!. Napis mija i gra sie zawiesza. Nie chce dalej wejsc. Na orginale sprawdzałem i gra normalnie działa. Ale orginał mam po niemiecku. A z niemca jestem cienki. Może to wina że nagrywalem gry z obrazu img przez alkohol 120 procent? Bo np jak nagrałem gre Battle Hunter w ten sposub to działa. Ale jest na czarno-biało.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Oj co głupoty piszecie, czarno-biały ekran jest dlatego, że masz konsolę (najprawdopodobniej) PAL (europejska), a gry nagrałeś NTSC (amerykańskie/japońskie). Dlatego jest czarno-biały ekran.
Są trzy sposoby aby temu zaradzić:
Pierwszy i najłatwiejszy - jeżeli konsolę masz podłączoną do telewizora przez chinche, to podłącz przez Euro (mi pomogło)
2. Kupić na Allegro jakiś kabel, który da ci kolorowy ekran (nie pamiętam nazwy, było o tym na forum, koszt ~10zł?)
3. Połączyć kabelkiem jakieś dwa punkty na jakiejś płytce (rozkręcenie konsoli, było o tym na forum)
Dokładniej ci nie powiem - nie mam tego problemu
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Dobra mogę grać nawet na czarno-biało. Tylko żeby mi gry wchodziły. Wie ktoś co zle robie jak płyty nagrywam? Nagrywam z iso alkoholem na 4x lub na maksimum i to samo. Spyro 3 nagrałem i wogule mi niewchodzi konsola stoi na ekranie sony ten biały.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ