sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Pad PSX analog do PS2 pomocy!!

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Pad PSX analog do PS2 pomocy!!

Post autor: RycerzJP »

Witam!!
Posiadam PS 2 scph 39004 przerobioną chipem...
mam do niej pada ale niestety od psx
pad posiada analogowe gałki ale działa tylko w niektórych grach: np tekken 5, gran turismo 4.
a w innych gierkach np: NFS Undercover pisze tak: "Please insert a Dualshock Controller"
wie ktoś czego to może być wina??
zakupiłem inny pad: http://allegro.pl/pad-dualshock2-analog ... 78667.html



Czy na nim będą mi działać wszystkie gierki???
Proszę o odpowiedzi.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

W DualShock2 wszystkie przyciski są czułe na siłę nacisku, Dualshock niestety nie miał takiej funkcji, tylko gałki były czułe o przyciskach zapomniano ;- )

Gry na PS2 (większość) wykorzystują tą zaletę, im mocniej dociśniesz X tym dodasz więcej gazu w samochodzie, więc jak podłączysz pada od PSX to ci wyskoczy taki komunikat jaki podałeś wyżej. Co do tego pada z allegro to nie wiem, ja kupuje tylko originalne pady.

ODPOWIEDZ