Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pomocy PS2 nagle nie działa!

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Mateuszlog
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 25 gru, 2014 15:10

Pomocy PS2 nagle nie działa!

Post autor: Mateuszlog »

Witam!
Prosiłbym o jak najszybsza pomoc. Z góry bardzo dziekuję.

Mianowicie dziś wszystko ładnie "hulało". Wstaję rano pograłem sobie w fifkę... później odpaliłem z pendrive sobie NFS undecovera.... ale przejdę do sedna. Pojechałem do kumpla w tym czasie przyjechali kuzynki i grzebali przy PS ( wątpię, żeby na czymś w ogóle się znali). Przyjeżdżam do domu i mówią mi, że nie działa. Siadam patrzę, ręce mi opadły nic się nie włącza nie ma menu brakuje usb game boot hdloader itd... Free MC Boot został reszty programów nie ma... ESR też ścieżka dostępu w configu FCB po prostu nie istnieje a bez ESR gier nie odpale....

Moje pytania są następujące?

1. Jakim cudem usuneli to?
2. Jak to naprawić?

Jestem laikiem mam od nie dawna ps2 (wszystko było wgranei gotowe, działało sprawnie)

Z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Reszty programów nie ma na liście? Nie mogę teraz podłączyć konsoli, a z głowy nie jestem w stanie tego dokładnie wydobyć. W konfiguracji mcboot masz "configure osdsys options", z tego co pamiętam to tutaj podaje się nazwę i ścieżkę do programów jakie mają być uruchamiane z menu.
Obrazek

ODPOWIEDZ