Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Wypalenie gier

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

kubkos
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 03 mar, 2015 18:02

Wypalenie gier

Post autor: kubkos »

Witam forumowiczów, po paru latach postanowiłem zająć się swoją konsolką. Jest to PSX (PAL) Model SCPH-9002, oczywiście konsola przerobiona chipem. Mam na nią 2 wypalone X lat temu kopie gier, ale ile można grać w to samo. Postanowiłem pobrać trochę nowych gier, kupiłem płyty CD-R, pobrałem grę i wypaliłem (Na EPSXE działa bootowana z płyty) Alcoholem na profilu PS z prędkością 4x. Jednak gra się nie wczytuje na konsoli (Please insert PlayStation disc), myślę że jest coś nie tak z nagrywaniem pod moją konsolę. I tutaj ciekawa rzecz, mianowicie na komputerze gdy jest włożona stara gra (jedna z tych 2) ikona stacji dysków wygląda tak jak na obrazku 2, a gdy włożę wypaloną przez siebie grę ikona wygląda tak jak na obrazku 1. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Obrazek

ODPOWIEDZ