Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Uszkodzony RSX ?? - PS3

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

drogowiec0
-#
Posty: 29
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 15:02

Uszkodzony RSX ?? - PS3

Post autor: drogowiec0 »

Witam jakis czas temu zdjałem ihsa z rsx niestety przy zdjęciu przypominając sobie inną metodę na zdjęcie ihsa podłożyłem kawałek duzego obramowania po starterze od karty sim od strony cella (procesora) uszkadzając 2 kondensatory. Czy taką usterkę da síę naprawić ?? Bardzo prosze o pomoc.

Model konsoli: PS3 FAT CECHG03 RSX: CXD2971DGB
0725HIL

Po niżej daje rzeczywiste zdjęcia

zdjęcie1
zdjęcie2
zdjęcie3

Ogółem dzwoniłem do serwisu koleś powiedział by sprawdzić miernikiem w uszkodzonym miejscu na 200 omach. Jak się orientuje to baterie w miernikach mają 9V a taki kondensator ma 3.3 miliwolta. Więc tu nasuwa się pytanie czy sprawdzenie tego jest bezpieczne?? Czy może to spalić RSX ?? Bardzo prosze o pomoc

ODPOWIEDZ