Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Ps2 i Swap Magic

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Albertp11
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 01 sie, 2015 19:51

Ps2 i Swap Magic

Post autor: Albertp11 »

Witam. Posiadam konsolę ps2 SCPH 90004 8D. Niedawno kupiłem sobie płytę swap magic 3.8 DVD i nie wiem jak włączać gry i jak włączyć ulaunchelf. Nagrywałem płytę CD i DVD alcoholem, ale to nic nie dało. Za każdym razem jak biorę normal i default wywala mnie i komunikat please insert a playstation or playstation 2 format disc. Jestem trochę zielony w tych sprawach. PROSZĘ O POMOC!!!

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Gry wypalasz normalnie (NIE ZPATCHOWANE POD FMCB).
1. Zaklejasz czujniki
2. Wkładasz Swap Magic
3. Włączasz konsolę
4. Jak ci się wyświetli menu swap magic i usłyszysz że płyta się nie kręci podmieniasz płytę Swap Magic na płytę z grą
5 Klikasz default
6 Cieszysz się grą
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Albertp11
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 01 sie, 2015 19:51

Post autor: Albertp11 »

Dzięki. Udało się. Mam teraz problem z free mcbootem, żeby przy każdym uruchomieniu włączał mi się automatycznie.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Do tej konsoli chyba już nie wgrasz Free MCBoot-a. Jest za nowa
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Albertp11
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 01 sie, 2015 19:51

Post autor: Albertp11 »

Free mcboota mam wgranego tylko nie chce mi się włączać automatycznie tylko za każdym razem muszę wkładać płytę swap magic potem ulachelf, instalator free mcboota i launch FMBC.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

FreeMcBoot nie uruchamia się automatycznie ponieważ konsola jest za nowa. Sony wyłączyło opcję odpalania programów automatycznie z karty pamięci
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ