Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z emulacją psx na ps3

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

olegman
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 cze, 2010 12:45
Kontakt:

Problem z emulacją psx na ps3

Post autor: olegman »

Witam wszystkich, mam pewien problem, który mam nadzieję uda się wspólnie rozwiązać.
Od jakiegoś czasu staram się odpalić gry psx na ps3, zaznacznę, że posiadam wersję systemu 4.60 oraz multimana. Udało odpalić mi sie gry na ps2, niestety z psx cały czas jest problem. Wedle instrukcji, które znajdują się w internecie odpalenie takiej gry następuje z poziomu multimana i opcji retro, niestety po kliknięciu na obraz iso wyskakuje komunikat "niedozwolona operacja". Nie wiem czy w tym przypadku w ogóle jest możliwe odpalenie gry na psx, może konieczny jest downgrade do 3,55 ? Kiedy wchodzę w opcję multimana i staram się przełączyć na kompatybilność z cobrą, która oferowałaby większą zgodnośc z iso to mam błąd, który mówi, że mam nieodpowiedni firmware. Jestem w temacie nowy, pisząc tutaj idę na łatwiznę, ale może ktoś z Was zna jakieś proste rozwiązanie.

ODPOWIEDZ