Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z grami PSX

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Vowas
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 16 paź, 2016 18:04

Problem z grami PSX

Post autor: Vowas »

Witam, mam pytanie do tych, co znają się na konsoli PSX. Ja swoje Playstation nabyłem niedawno i na razie nie wszystko jest dla mnie jasne. Mianowicie mam problem z grami, które nagrywałem według zaleceń z tego forum.

1. W trzech grach: Gran Turismo, GTA i BIO Freaks mam problemy z filmikami wprowadzającymi do gry, dźwięk przerywa i skacze, same filmiki również się zacinają. Ponadto w Gran Turismo kawałek lecący w tle podczas jazdy potrafi się urwać w połowie, a wtedy konsola się zawiesza po skończeniu wyścigu, dzieje się to dość często. Czego to wina? Napęd, laser? A może źle nagrana płyta?

2. GTA działa na moje oko w 10-15 klatkach na sekundę a jak kamera się oddali to zwalnia jeszcze bardziej. To normalne, czy znowu problem z płytą lub napędem?

3. Dwa razy nagrywałem Wipeout. Z obiema płytami ten sam problem: w filmikach początkowych nie ma dźwięku, a po ich skończeniu gra zawiesza się na ekranie tytułowym. Dlaczego tak się dzieje?

4. Czy znaczenie ma region gry, czy na przerobionych konsolach powinny działać gry ze wszystkich regionów?

Dodam, że jedna nagrana gra- Crash Bandicoot działa mi bez zarzutu. Tak samo jest z oryginalnymi grami, w nich wszystko chodzi jak należy, również dźwięk w filmikach.

Alcatras52
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 03 paź, 2016 17:25
Lokalizacja: Gry

Post autor: Alcatras52 »

Spróbuj pobrać inny Obraz tych Gier.
Posiadam:
Ps2 Fat
Ps2 Slim
Xbox
Xbox 360
Ps3 Slim
Ps4 1T
PSP
Gameboy Advance SP

Lubię czytać książki :)

Vowas
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 16 paź, 2016 18:04

Post autor: Vowas »

Spróbowałem z innym obrazem. Wipeout zaczął działać, GTA nadal chodzi bardzo powoli, więc to chyba normalne. Natomiast nie pomogło jeśli chodzi o zacinanie się dźwięku w filmikach, dalej jest to samo, także w Wipeout. Miał ktoś już ten problem? To wina zużytego lasera?

ODPOWIEDZ