Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z wypaleniem płyty na PSX`a.

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Problem z wypaleniem płyty na PSX`a.

Post autor: Filippos »

Witam. Od pewnego czasu prbouje wypalić płytę z grą na mojego szaraka. Niestety postepuje wg wielu poradników z YT, czy też "poradnikow tekstowych" i efekty sa mizerne. Wypalam tak jak wskazane plik CUE na najnizszych obrotach i niestety plyta dalej nie dziala :/ . Odrzucam kwestie zlego obrazu gry, gdyz probowalem z wieloma i problem wciaz sie powtarza.

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

a konsola przerobiona? na jakich płytach?
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Post autor: Filippos »

Konsola jak najbardziej przerobiona, probowalem na jednym "no-namie" oraz na Verbatimie i Sony. Myslalem wlasnie nad tym, jaka rowniez mozecie polecic najlepsza plyte do wypalania gier. Verbatimy z czego co slyszalem są dobre, ale po tym doswiadczeniu nie mam pojecia co mam myslec

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Dwa pytania:
1. Jakim programem nagrywasz?
2. Jaką ustawiasz prędkość nagrywania?
Jeśli chodzi o płyty, to ja polecam TDK, na nich nigdy się nie zawiodłem. Verbatimy i SONY też powinny być ok.
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Próbowałeś inne gry? Może trefny plik próbujesz wypalić na płytach?
Ocalić od zapomnienia PSX

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Post autor: Filippos »

1.Nagrywam IMGBurnem
2.Predkosc daje jak najnizsza, najczescie 2x

Co do trefnego pliku, sprawdzalem z wieloma plikami i wszedzie to samo :-/

HelMunster
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 15 sie, 2018 17:27

Post autor: HelMunster »

Flippos w moim przypadku pomógł program UltraISO warto spróbować :P Wcześniej używałem alcohol 120% i gry nie działały albo się zacinały .. Gdy spróbowałem przepalić tę samą kopie gry na UltraISO wszystko działa bez zarzutu ;) .

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Post autor: Filippos »

W UltraISO dokonuje akurat konwersji na CUE, gdy plik jest inny

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Filippos, a spróbuj tym Alcoholem 120%
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Filippos: spróbuj Alcoholem 120%, tak jak radzi OldShatterhand, wybierz koniecznie profil PlayStation i jeśli masz wybór nagrywaj ze średnią prędkością. Ani największa, ani najmniejsza. Ogólnie im wolniej tym lepiej. Jak ja nagrywałem to zazwyczaj dawałem 8x lub 10x. Daj znać czy dało radę :)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Post autor: Filippos »

Z czego co pamietam ta pierwsza plytke nagrywalem wlasnie Alcoholem, i dziala bardzo dobrze. Teraz niestety po jakiejs aktualizacji nie umiem wybrac dwoch plikow na raz (tak jest w przypadku MDS i MDF).

O dziwo po ktoryms razie wczesniej nagrana plyta ruszyla :O. Nie mam pojecia czy wina tkwi w wiekowym laserze, czy akurat w tym egzemplarzu CD`ka...

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Hmm, a laser był kiedyś czyszczony?
Sam tego nie potrafię, ale kiedyś kolega mi wyczyścił w konsoli i gry działały lepiej.
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

Filippos
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 wrz, 2017 13:17

Post autor: Filippos »

Jeśli chodzi o soczewkę, to dokonałem tego w zasadzie od razu po zakupie, okolo roku temu i wykonałem to alkoholem

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Już więcej pomysłów nie mam. Albo felerne płyty, albo zwykły pech. :-/
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Podobnie jak BUS, zachęcam do ponownego wyczyszczenia szaraka, w szczególności lasera.
A nie masz może jakiego kolegi z PSX bądź PS2 co by sprawdził czy mu ów płyta działa?
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ