Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Szybkosc emulowania

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Stornage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 13 mar, 2010 20:10

Szybkosc emulowania

Post autor: Stornage »

czy da sie zmniejszyc szybkosc emulowania gry na psx ,
ponieważ szybkosc gry jest przytlaczajaca :P

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

da się, w ustawieniach
Ja mam epsxe 1.70 to w konfiguracji przy Configuring the Video (3/7) klikam config i wyskakuje okienko gdzie wszystko ustawiasz
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Chodzi ci o to, że gry chodzą za szybko? Wystarczy wejść w config/video/configure i tam zaznaczamy opcje: Auto-detect FPS / Frame skipping limit, gdyby to nie pomogło to jeszcze można zaznaczyć opcje Use FPS limit.

Stornage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 13 mar, 2010 20:10

Post autor: Stornage »

a ile optymalnie fps ustawic zeby gra "zwolnila" ale zwolnila tak prawidlowo ;P

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dla gier w systemie Pal ustaw w FPS limit na 50 a w systemie Ntsc na 60 fps'ów. Najlepiej będzie jednak jak ściągniesz sobie ePSXe 1.7.0 i zrobisz tak jak wcześniej napisałem, a emulator sam dostosuje prędkość do danego systemu gry. Emulator ePSXe 1.7.0 możesz pobrać stąd :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=2971.

Awatar użytkownika
CichoSiedz
-#
Posty: 33
Rejestracja: sob 13 mar, 2010 10:07
Lokalizacja: Z Polski.
Kontakt:

Post autor: CichoSiedz »

Jeżeli używasz ePSXe to możesz nacisnąć F4. Kiedyś miałem tak samo. Okazało się, że F4 można zwalniać i poszybszać grę. :mrgreen:
Take A Gift Polecam! Wspaniałe nagrody w krótkim czasie! Wygrałem już PSP!
ThisBox Będziesz pływał w nagrodach!

ODPOWIEDZ