Strona 1 z 1

Obraz gier PS1 na dwójce

: wt 15 cze, 2010 19:44
autor: Matti
Dzięki wam udało mi się odpalić grę z PS1 na PS2! Dzięki ;) Teraz niestety mam kolejny problem. Właściwie to racz=ej nie problem, ale chciałbym wiedzieć, od czego to zależy. No więc, odpalam sobie Crasha Basha, a tu jest obraz mniej więcej od 1/4 ekranu. Natomiast odpaliłem Spyro i tak, wyświetla się logo PS2 też u góry, a potem jest obraz rozciągnięty ładnie na cały ekran. O co kaman? ;)

: śr 16 cze, 2010 21:47
autor: matixzoim
Ech proste jak budowa cepa... w ustawieniach gry masz takie ustawienie co do obrazu teraz nie mogę znaleźć bo szarak leży a kabel ledwo dycha :D w tym że ustawieniu jest tak że ustawiasz sobie obraz ( pozycje obrazu) powinno pomóc ( miałem tak raz na szaraku :D) PozDro ;)

: czw 17 cze, 2010 12:35
autor: Matti
Nie rozumiemy się. Jak włączam Spyro na PS2, to od początku obraz jest na cały telewizor. Jak włączam Crasha, to jest tak od 1/4 w górę. Dół jest czarny. I nie pomaga żadne Horizontal/Vertical. Jest tak jakby tv było za duże. Da rade jakoś to zmienić?

: czw 17 cze, 2010 17:12
autor: DembolMaster
to może być wina kabla lub telewizora spróbuj na innym tv

: czw 17 cze, 2010 21:21
autor: matixzoim
A to co innego widać TV jest jakiś dziwny, wątpię aby była to wina kabla... ja nie mam jednego styku i obraz prawie zawsze mam wyśrodkowany... Na TV tez są takie ustawienia xD może ci to pomoże :D

: pt 18 cze, 2010 14:00
autor: Matti
Spyro jest w PALu a Crash w NTSC. Czy to może być przyczyna?

: wt 22 cze, 2010 07:27
autor: matixzoim
Raczej nie... Jeżeli już to gry w NTSC byłby Black&White więc to nie wina formatu :D a jak masz kolorowe to masz kabel euro. ( oczywiście mówię o NTSC bo PAL na polskim TV zawsze są kolorowe)