Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z tekken 3 Golden Leon

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Problem z tekken 3 Golden Leon

Post autor: skate432 »

mam problem z tekken 3 Golden Leon gdy włączam ją na emulatorze ePSXe to włącza mi sie do momentu kiedy pokazany jest napis tekken 3 ot Golden Leon i dalej mi sie nie chce włączyć dodam ze włączałem tą gre na 3 emulatorach ePSXe
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

więc to musi być wina gry a nawet jestem tego pewien:D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Z tego co wiem to Tekken 3 GL to Dość żadko spotykana edycja więc pewnie twórcy ePSXe nie zapewnili wsparcia dla tej gry i dlatego nie możesz jej uruchomić. Poszukaj innych emulatorów PSX (np.VGS) albo kup konsolkę, bo wydatek niewielki a radości o wiele więcej niż na eMulatorze :D 8-)
SCEE™

ODPOWIEDZ