Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

problem z nagrywanymi grami na PS one

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

patryk1030
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 cze, 2010 13:49

problem z nagrywanymi grami na PS one

Post autor: patryk1030 »

Nagrywam plytki z grami i nie dzialaja. nagrywalem tekkena 3 thps3 i inne i jak wkladam do konsoli plytke pokazuje sie memory kard i CD i nic sie nie dzieje tak jest ze wszystkimi grami. Konsole mam przerobiona i nagrywam wedlug poradnikow alkocholem 120% z predkoscia 4x co robic??

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Laser musi być klapnięty. Oddaj do serwisu, zapłacisz to będziesz miał wymieniony laser na nowiutki, albo jest druga opcja - kup laser (np. na Allegro) i sam wymień. Filmiki jak wymienić pewnie są na YouTubie, ale pamiętaj, że samemu naprawiając to masz szanse pół na pół.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

patryk1030
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 cze, 2010 13:49

Post autor: patryk1030 »

to napewno laser?? inne gry orginalne i piraty ktore kidys nagrywalem dzialaja idealnie obraz sie nie trzesie ani nic .

@ EDIT
wie ktos co to moze być??

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Po 1. Jeśli nagrywasz na płytkach typu Made in Tesco to możesz powiedzieć im Pa Pa :-P
Po 2. Czy gry które nagrywasz są nagrywane w ten sam sposób co te które ci działają??
Po 3. Spróbuj nagrać jakąś grę jeszcze raz ale w Alcocholu 120% wybierz Profil : PlayStation i prędkość nie 4x a 16x i powinno śmigać :evil:
SCEE™

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Post autor: RycerzJP »

A może masz chipa z funkcją steahl. Jeśli tak to może wyłączył ci się chip. Włącz go przytrzymując reset przez 3 sec i powinno śmigać. SAM TAK MIAŁEM I MI HYLE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Quake96 pisze:Po 1. Jeśli nagrywasz na płytkach typu Made in Tesco to możesz powiedzieć im Pa Pa :-P
Po 2. Czy gry które nagrywasz są nagrywane w ten sam sposób co te które ci działają??
Po 3. Spróbuj nagrać jakąś grę jeszcze raz ale w Alcocholu 120% wybierz Profil : PlayStation i prędkość nie 4x a 16x i powinno śmigać :evil:
Co do pkt 1 nie zgodzę się sam nagrywałem chyba z 30 gier na płytach "Made in Tesco" i absolutnie żadna mi nie padła za to na płytkach sony chyba z dwa czy trzy razy płyta poszła R.I.P.

A może spróbujesz wypalić grę na nero start Smart zawsze na nim wypalałem i tak jak wyżej wspomniałem tylko z 2-3 płyty mi poszły do piachu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co do pkt 1 nie zgodzę się sam nagrywałem chyba z 30 gier na płytach "Made in Tesco" i absolutnie żadna mi nie padła za to na płytkach sony chyba z dwa czy trzy razy płyta poszła R.I.P.
Sorry Ale nie wiem czy się orientujesz ale płyty typu "made in tesco" szybciej zepsują ci laser niż chociażby Płyty SONY. Ponieważ płyty z tesco i innych takich robione są z tańszych materiałow a co za tym idzie szybciej się rysują i laser od nich szybciej ci padnie :-/
A może spróbujesz wypalić grę na nero start Smart zawsze na nim wypalałem i tak jak wyżej wspomniałem tylko z 2-3 płyty mi poszły do piachu.
Po 1 to nie nero start smart wypala płyty tylko Nero Express Lub Nero Burning ROM więc zprecyzuj swą odpowiedź. Poza tym Nero nie wypala danych subkanałowych które są potrzebne do uruchomienia niektórych gier PSX także Nero ODPADA Do wypalania gier PSX najlepszy był jest i będzie Alcohol 120% z profilem PlayStation i prędkością 16x :lol: :mrgreen: Wiem bo właśnie tak wypalam płyty Na nośnikach EMTEC i Sony i jakoś ANI JEDNA Płyta się nie nagrała źle :oops:
SCEE™

ODPOWIEDZ