Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Gran Turismo 2 Problem

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Astos
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 19:55

Gran Turismo 2 Problem

Post autor: Astos »

Witam. Pobrałem Gran Turismo 2 z waszej stronki i chciałbym pograć w trybie simulation. Lecz gdy montuję go w ePSXe 1.5.2 to dochodzi do okienka start game naciskam wtedy X i po tym jest czarne tło. Tak jakby gra się zawieszała. Mam tryb Arcade i chodzi normalnie. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Radziłbym sprawdzić, czy obraz płyty posiada jakieś błędne sektory programem "CDmage" i ewentualnie je naprawić. Instrukcja tutaj :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=490 lub po prostu ściągnąć najnowszą wersje emulatora ePSXe 1.7.0 :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=2971 gdyż z tego co pamiętam wersja 1.5.2 miała takie same problemy z Gran Turismo tylko nie pamiętam obecnie z którym ;)

Astos
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 19:55

Post autor: Astos »

Sprawdziłem tym programem i nie znalazł żadnych błędów... Ściąłem emulator skonfigurowałem go i nie chciał mi otworzyć gier, na początku się zawieszał... A gdy włączam Gran Turismo 2 to nawet nie wyskakuje już okienko z " Start Game".

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dziwna sprawa u mnie ePSXe 1.7.0 sprawuje się idealnie, u ciebie zrozumiałbym, gdyby jedna gra nie działała, ale jak już problem emulator sprawia przy innych i się wiesza, to może ustawienia spróbuj zmniejszyć, być może te które podałem w poradniku są za wysokie na twojego PC. Sprawdź również na innych pluginach graficznych :-?

Astos
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 19:55

Post autor: Astos »

Pozmieniałem i dalej nic... Jak włączyłem ten ePSXe 1.5.2 to gry chodzą oprócz GRan Turismo 2 i Crash Team Racing... Te 2 nie chcą chodzić. A na ePSXe 1.7.0 to nic nie chce się włączyć pokazuje się obraz i się zacina mogę czekać i dalej nic...

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Astos, może spróbuj z epsxe z tego źrodła z tamtymi ustawieniami > http://psx4ever.blogspot.com/2009/08/ko ... erami.html

Astos
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010 19:55

Post autor: Astos »

Już działa. W ziołem ten ePSXe 1.5.2 wkleiłem tam najnowsze pluginy i wszystko się załączyło. ;) Dzięki za pomoc ;)
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ