Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

PS3 - kupić teraz czy poczekać ?

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

greed
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010 22:28

PS3 - kupić teraz czy poczekać ?

Post autor: greed »

Witam,

Z racji zdzierstwa MS na graniu online postanowiłem porzucić x360 (pozbywam się go w przyszły piątek) i przesiąść się na inną konsolę. Ponieważ nie wytrzymam bez zagrania w kilka nowych tytułów a jednocześnie mój laptop nie ogarnia tych gier na full detalach zdecydowałem że potrzebuje innej konsoli.

Do wyboru miałem PSP Go i PS3. PSP odpadło ze względu na słabą grafikę zaś do PS3 mam pewne wątpliwości o których wyjaśnienie bardzo Was proszę.

Mianowicie:
1. Kupić slim czy fat? Całkowicie nie interesują mnie wymiary za to przelicznik cena/hałas-możliwości
2. Słyszałem o tym że na PS jest linux ?
3. Najważniejsze pytanie: wiadomo że dla studenta (tak, jestem studentem) wydatek rzędu 1000 zł to nie mało toteż chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa następcy PS3 ? Coś już na ten temat wiadomo ? Nie chciałbym kupić konsoli gdy jej żywot i innowacja ma się skończyć/zostać przyćmiona za rok. Jako że na pewno śledzicie scenę PS bardzo bym Was prosił o odpowiedź kiedy można spodziewać się następcy a także jaki wariant konsoli wybrać

Pozdrawiam i dziękuję

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

greed,
1. ja bym polecił Slim. Mniej awaryjna, ale troszkę droższa. A no i nie ma czytnika kart i ma mniej portów USB. Ale wizualnie lepsza, bo nie zostają na niej ślady paluchów.
2. o LINUXie zapomnij. Bo Sony usunęło to którymś Fimrware'em. Chyba że nie podepniesz konsoli do neta, to wtedy mogę załatwić pena z wzesnym softem. :D Tylko wtedy nici z PlayStation Network.
3. PS4 nie powstanie prędko. Dlaczego? Otóż SOny nie p[ozwoli sobie na wsparcie aż 3 stacjonarnych konsol. To raz. Dwa. PS3 ma tyle mocy w procku, że chyba jescze żadna gra tego nie wykorzystała. (8 rdzeni Cell). Hmmm.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Scooby
-#
Posty: 62
Rejestracja: wt 24 sie, 2010 11:46

Post autor: Scooby »

Chłopie, jakbyś miał czekać na nowości to byś w życiu nic nie kupił. tak jak z laptopami. jak chcesz czekać na lepsze i tańsze to nie kupisz, bo co miesiąc tanieją, albo wychodzą nowsze w tej cenie i tak do usranej śmierci ;)
ja też studiuje i to długo ;] i mam PS2 i jakoś jadę :D

greed
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010 22:28

Post autor: greed »

ok, w takim razie ps3 slim. Mam jeszcze 2 pytania:
1.jaki jest najnowszy soft (numer)
2.gdzie najtaniej kupić ? :D bo na giełdzie w wawie tylko używane.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

2. allegro ?
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

greed,
1- SOFTY CO CHWILA SĄ NOWE. tERAZ JA MAM 3.42. :d Ale jak mówię co jakies 2/3 tygoidnie jest nowy fw
2- allegro, ebay :D
hasło do moich uploadów: 1234

kaczmar456
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 11 sty, 2010 14:13

Post autor: kaczmar456 »

Najnowszy firmware jest oznaczony numerkiem 3.50.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że będziesz chciał to czytać :)
Cenne informacje

1. Slim - nowsze, narazie się nie zawiodłem na nim. FAT napewno ładniej wygląda, ale są (niektóre wersje) awaryjne. Slim jest lżejszy (walić to), ciągnie mniej prądu (kabel jak od PSX/PS2 lub nie wiem, radia? do fatki potrzebny jest jak od komputera/monitora), no na slimach możesz mieć polskie menu (po zaktualizowaniu systemu). Kupuj TYLKO I WYŁĄCZNIE nowe. Hałas? Głośniej pracuje byle jaki komputer, powiem, że nawet moje kino domowe jest głośniejsze od tego (chodzi o sam tuner)
2. Tak jest, ale nie bawię się w to
3. Jeżeli jesteś studentem to podczas imprez uważaj na konsolę jak na ostatnie jajko w lodówce - dużo kosztuje, nie chcesz chyba, aby się zepsuło przez przypadek? Zresztą w akademiku najbardziej będą chyba zagrożone pady, mój brat wziął PS2 na chyba pół roku do akademika i oddał całe uświnione sam nie wiem w czym, kazałem mu to myć. Do tego w jednym padzie L2/R2 nie działa (na te przyciski szczególnie uważać, w SIXAXIS DualShock 3 wystają dużo), a w drugim czasem strzałka w dół nie łączy ale obejdzie się bez tego. Ponad to konsola dalej sprawna.

Minusami PS3 jest brak przeróbek, gry są droższe niż na PC czy X360 (ale oczywiście odbija się to na jakości!). Ale w PS3 wprowadzono obraz 3D w grach (zakładać okularki trzeba), mamy bajer jak PlayStation Move (reklamowane było w telewizji), czyli poprostu za pomocą własnych mięśni np. obracamy się w grze, na PS3 można jeszcze nagrywać płyty audio, pobierać obrazy, muzykę (filmów nie ściągałem, ale wiem, że można oglądać), Internet mamy normalnie jak na komputerze, zainstalowana jest JAVA i inne duperele i wtyczki, dzięki czemu możemy grać nawet na wyspie gier. Jeżeli kupisz nowe PlayStation, to masz pewność, że pochodzi ci dłuugo. Dodatkowo masz gwarancje (2-3lata). Ja bym polecił ci jakiegoś slima i chyba tak jak ja - wersje 120gb z jednym padem w zestawie BEZ GIER. Gry sobie dokupisz, bo po co grać w jakieś gówna?

Ja nie kupowałem na Allegro konsolki, tylko w normalnym sklepie (poszukaj w serwisie SONY, chociaż nie, tam będzie drogo, ale w jakichś RTV. Ja kupiłem w MediaExpert we Wieluniu). 1100zł i mam.

O softach nie powiem - mało mnie to interesuje i jak jest aktualizacja to aktualizuje, teraz jest chyba 3.51 ale nie pamiętam

Jeszcze jakieś pytania?

ODPOWIEDZ