Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PSone - jak odpalić gry NTSC nie używając chi

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

nintendog
-#
Posty: 17
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 08:32

PSone - jak odpalić gry NTSC nie używając chi

Post autor: nintendog »

Mam konsole PSone - do odpalanie piratów używam metody swap disc. Czy jest jakiś program, który umożliwi odpalenie gier NTSC na konsoli bez chipa? Zależy mi na tym, gdyż chciałbym pograć sobie w Final Fantasy IX PL , a spolszczenie jest tylko pod wersje NTSC.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hasło do moich uploadów: 1234

nintendog
-#
Posty: 17
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 08:32

Post autor: nintendog »

Sciągnąłem, odpalam, program działa. Teraz zmieniając płyte z BOOT CD, na płyte z grą - gra nie statruje. Jest tylko napis BOOT DISC (czy coś w tym stylu). Jak odpalić kopie gry?

ODPOWIEDZ