Strona 1 z 1

Gry z PSX na ps2

: śr 12 sty, 2011 14:30
autor: 19kefir11
Jak w temacie czy można jakoś nagrać grę z PSX na PS2 używam FMcB i czy da się jakoś przerobić by chodziły mi gry z szaraczka pozdrawiam ;) mam nadzieję że zrozumiale napisałem :P

: śr 12 sty, 2011 14:41
autor: Zohan
Oryginały PSX na 100% będą działać na PS2, a piraty to wiem, że na chipie na pewno chodzą.

: śr 12 sty, 2011 16:09
autor: 19kefir11
Właśnie mi chodzi o to czy na FMcB chodzić będą bo chipa nie mam

: sob 15 sty, 2011 16:34
autor: Ragafewee
wygląda to tak

"nie, musisz mieć oryginał z PSX, może być demo z gazetki za parę złotych, akcja jest jak ze swap magikiem, uruchamisz psxloadera, wsadzasz oryginał PSX, swapujesz i odpalasz pirata"

[ Dodano: Sob 15 Sty, 2011 16:34 ]
wygląda to tak

"nie, musisz mieć oryginał z PSX, może być demo z gazetki za parę złotych, akcja jest jak ze swap magikiem, uruchamisz psxloadera, wsadzasz oryginał PSX, swapujesz i odpalasz pirata"

: pn 17 sty, 2011 17:10
autor: xzer0
Jeśli masz slima to:
1 Wrzuć PSX Lanucher na kartę
2 Metoda na "zapałkę"
Opiszę ci metodę na zapałkę. W slimie masz czujnik koło włącznika.
Obrazek
Jest też drugi koło zawiasów.
Obrazek
Na pierwszym zdjęciu jest zaślepka. Weź kawałek taśmy i naklej na czujnik kawałek papieru zawiniętego w małą kulkę. Pamiętaj zablokuj też hamulec. Teraz podmiana najpierw włóż coś orginalnego np. demo i gdy pojawi się logo Playstation podmień na kopię. Ja mam model 70004 i nie mam hamulca dlatego blokuję 1 czujnik reszty nie tykam.