Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Błąd nie wysyłaj / Program nie odpowiada - eP

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Błąd nie wysyłaj / Program nie odpowiada - eP

Post autor: Gicha7 »

Od jakiegoś czasu próbuje walczyć z prze dziwnym problemem - bezskutecznie. Czas wezwać pomoc. Odpalam ePSXe, wczytuje jakikolwiek obraz, czy też BIOS, pojawia się na chwile czarny ekran i...raport o błędach typu `wyślij, nie wysyłaj` itd. Sprawdziłem kilka konfiguracji pluginów, testowałem ich kilka, zmieniałem też BIOSy, czyściłem rejestr z wpisów związanych z ePSXe aplikacją regclean i to nic nie dało. Najdziwniejsze w tym jest to, że program działał normalnie...do czasu. Pewnego razu po prostu go odpaliłem i już tak się działo. Dla mnie jest to nie zrozumiałe, bo z programem nic nie robiłem, nic nie zmieniałem. Kolejna dziwna sprawa - sprawdziłem to na drugim PC w domu, i tam problem jest identyczny. Na tym sprzęcie mam Windows 7 x64, tam jest XP x86, także nie ma to nic wspólnego z sytemem, skoro na obu się to pojawia. Do tego usuwałem swojego ePSXe'a, ściągając go z innych źródeł, od innych uploaderów itd. Oczywiście też nic nie pomogło.
Powoli tracę nadzieje na naprawienie błędu. Próbowałem tylu sposobów, tyloma drogami szukałem odpowiedzi. I nic. Tak więc....czyim dłużnikiem zostanę? Z góry dzięki za interesowanie się tematem.

ODPOWIEDZ